Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Atrakcje urodzinowe dla dzieci w Warszawie

Chcesz zapewnić dziecku dobrą zabawę urodzinową? W stolicy nie brakuje ciekawych ofert. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji zabaw i atrakcji urodzinowych dla dzieci w Warszawie. 

 

1. TEMATYCZNE ZABAWY URODZINOWE dla dzieci

Impreza realizująca temat, który leży w obszarze zainteresowań naszej pociechy to prosty przepis na sukces. Może być to na przykład zabawa w formie pokazu mody, gdzie dzieci same wybierają ubrania i tworzą dodatki. Mogą być nimi prosta biżuteria, ozdoby  z bibuły, tworzenie torebek. Takie zajęcia nie tylko będą frajdą dla dzieci, ale również rozwiną ich manualne zdolności. Tematem imprezy może być nie tylko moda, ale również kwiaty, zwierzęta, muzyka. Najważniejsze to trafić w obszar zainteresowań jubilata. Resztę zapewni kreatywna organizacja zajęć i różnorodne materiały. Kwiaty, zwierzątka, ozdoby, roboty to wszystko jest możliwe do wykonania z użyciem różnych materiałów i kolorów. Oprócz atrakcji manualnych, impreza może mieć motyw przewodni, np. bal piratów, księżniczek, urodziny kierowcy rajdowego. Odpowiedni strój i oprawa spójna z motywem dostarczą dzieciom wiele wrażeń. Wiele placówek oferuje pożądany wystrój, jak również catering dostosowany do tematu zabawy. Dodatkową atrakcją może być osoba, która wykona profesjonalne malunki twarzy. Świetnie sprawdzą się też konkursy z nagrodami - autorstwa dzieci lub organizatora.

 

2. URODZINOWY TELEDYSK

 

Teledysk nakręcony w dniu urodzin to niezapomniana pamiątka będąca połączeniem artystycznej realizacji z uwiecznieniem imprezy. Dzieci same decydują, co znajdzie się w teledysku, mogą wybierać kluczowe ujęcia. Jest to doskonała okazja do przedstawienia swoich zdolności muzycznych. Goście z solenizantem mogą wspólnie skomponować piosenkę i melodię. Możliwości jest naprawdę wiele, więc wszystko w rękach kreatywności!

 

3.  POBYT W STADNINIE KONI

Niezapomnianym pomysłem mogą być urodziny w stadninie koni. Obcowanie ze zwierzętami i styczność z otaczającą przyrodą mogą okazać się przepisem na sukces. Taka forma posiada swoje walory edukacyjne - dzieci mogą zdobyć wiedzę o koniach i jeździectwie oraz spróbować swoich sił podczas jazdy na kucyku.

 

Dziewczynka głaszcząca konia
Wycieczka z dzieckiem do stadniny koni

 

4. SZKOŁA GOTOWANIA NA MOKOTOWIE

Szkoła gotowania 'Little Chef' proponuje kulinarny sposób na spędzenie urodzin. Najmłodsi mają możliwość przygotowania dań pod okiem profesjonalisty przy zapewnieniu całego kulinarnego sprzętu. Niewątpliwą satysfakcją po tak ciężkiej pracy jest skosztowanie potraw. W imprezie mogą wziąć udział dzieci już od czwartego roku życia!

 

 

5. SPORT TO PODSTAWA

Dla dzieci z nadwyżką energii i tych, które kochają ruch, dobrym wyborem będzie postawienie na sport. Squash Odlewnicza 7 to miejsce, w którym można takie urodziny zorganizować. Program jest dedykowany dla dzieci od 6 do 14 lat i zawiera takie dyscypliny jak: squash, piłka nożna i hokej. Oprócz utraty energii gwarantowana jest zabawa, doświadczona kadra oraz wzmocnienie umiejętności pracy zespołowej.

 

Aleksandra Kowalczyk

 

Zobacz również

Muzea dla dzieci w Warszawie

Muzea dla dzieci w Warszawie

Zobacz najciekawsze muzea do odwiedzenia ze swoją pociechą. W artykule zestawiliśmy najlepsze warszawskie muzea oferujące atrakcje dla dzieci.

czytaj więcej

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Warszawie

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Warszawie

Zobacz gdzie w Warszawie odbywają się najbardziej kreatywne zajęcia dla dzieci. Wybierz spośród 10 najbardziej atrakcyjnych miejsc i dowiedz się, jakie zajęcia oferują Twoim pociechom.

czytaj więcej

Kawiarnie dla dzieci w Warszawie

Kawiarnie dla dzieci w Warszawie

Sprawdź propozycje kawiarni w Warszawie, do których warto się wybrać ze swoją małą pociechą. Polecamy miejsca, w których zarówno rodzic, jak i dziecko będą się czuli komfortowo i przyjemnie.

czytaj więcej

Warsztaty fotograficzne i filmowe dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Warsztaty fotograficzne i filmowe dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Twoje dziecko uwielbia robić zdjęcia, a może interesuje się filmem? Pomóż mu realizować pasję i zapisz je na warsztaty. Dzięki nim będzie mogło pielęgnować swój talent, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc!...

czytaj więcej

Zajęcia z robotyki dla dzieci w Warszawie

Zajęcia z robotyki dla dzieci w Warszawie

Widzisz w swoim dziecku kreatywnego, lotnego i twórczego budowniczego klocków lego? Uwielbia i ceni sobie Minecraft? Branża IT go fascynuje? Chciałby, aby jego konstrukcje ożyły i zaczęły wykonywać czynności podobne do...

czytaj więcej

20 pomysłów na imprezę urodzinową dziecka

20 pomysłów na imprezę urodzinową dziecka

Jeżeli nie chcesz, aby kolejne urodziny Twojego dziecka wyglądały dokładnie tak samo, jak te poprzednie, skorzystaj z naszej bazy pomysłów na organizację imprezy urodzinowej.

czytaj więcej