Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Dla Klientów

Jeżeli posiadasz w swojej ofercie zajęcia dla dzieci i młodzieży, serdecznie Cię zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy po to, żeby ułatwić Ci dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Mamy intuicyjną, przyjazną dla użytkownika wyszukiwarkę, która pozwoli szybko odnaleźć Twoją propozycję. Przygotowaliśmy wiele sposobów promocji miejsc i wydarzeń.

 

Możesz zamieścić w Pozytywce opis swojej działalności, dodać zdjęcia, dane teleadresowe, godziny otwarcia, mapę dojazdu i obowiązujące ceny - taką formę reklamy proponujemy Ci nieodpłatnie.

Jeśli chcesz umożliwić klientowi bezpośredni kontakt z Tobą, skorzystaj z oferty Premium - z linkami do Twojej strony, mediów społecznościowych i z formularzem kontaktowym. Ponadto będziesz mógł publikować filmy, regulaminy i inne pliki oraz informować o bieżących i nadchodzących wydarzeniach.

 

Żebyś mógł się przekonać, jak działamy, proponujemy Ci korzystanie z oferty Premium przez pół roku za darmo

 

Jeżeli zależy Ci, żeby Twoja oferta była bardziej widoczna, umieść ją na stronie głównej naszego portalu lub wyróżnij w wynikach wyszukiwania.

 

To tylko część naszych możliwości. W ofercie dla Ciebie mamy również artykuły sponsorowane, możliwość umieszczenia aktualności na stronie głównej i rozsyłanie e-maili do użytkowników Pozytywki.

 

Zajrzyj do cennika, w którym znajdziesz wszystkie opcje promocji dostępne w Pozytywce. Jeżeli masz inne wymagania dotyczące reklamy, daj nam znać - z przyjemnością dostosujemy się do Twoich potrzeb.

 

Dzieci uwielbiają korzystać z rozmaitych zajęć i atrakcji. Zaproś je do siebie. Bądź widoczny!

 

Pliki do pobrania