Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Oferta VIP

Ofertę VIP kierujemy do naszych klientów, którzy są zainteresowani indywidualną promocją swojej działalności w Pozytywce. Jeżeli nie masz oferty w naszym portalu, ale chciałbyś się u nas reklamować, zajrzyj do zakładki Reklama.

 

Oto nasze pomysły na niestandardową reklamę:

  • Strona Twojej firmy w całości dostosowana do Twoich wymagań. Na dole Twojej strony nie będą wyświetlane oferty innych klientów i będzie ona utrzymana w kolorystyce i stylistyce wybranej przez Ciebie.
  • Pozycjonowanie Twojej firmy. Twoja oferta w Pozytywce, będzie pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google.
  • Kolorowanki z logo Twojej firmy lub innymi, charakterystycznymi dla Twojej działalności elementami. Poniżej znajdziesz przykład naszej kolorowanki.
  • Promocja w mediach społecznościowych. Przygotujemy dla Ciebie akcje reklamowe z wykorzystaniem narzędzi oferowanych przez media społecznościowe. Z naszą pomocą dotrzesz do użytkowników Pozytywki i ich znajomych.
  • Prowadzenie profilu Twojej firmy i aktualizacja oferty przez zespół Pozytywki. Jeżeli nie masz czasu na prowadzenie swojego profilu, zajmie się tym zespół Pozytywki. 
  • Akcje mailingowe. Mailing sprawia, że klienci są na bieżąco z Twoją ofertą i nie umknie im to, co mogłoby ich zainteresować. Na Twoje życzenie przygotujemy kompletną kampanię mailingową.
  • Organizacja konkursów. Konkursy rozprzestrzeniają się w sposób wirusowy, bo uczestnicy często informują o nich swoich znajomych - tym lepiej dla Ciebie! Od początku do końca pomagamy Ci w realizacji konkursu i dbamy o jego prawidłowy przebieg. Jeżeli nie masz pomysłu na formę takiego sposobu promocji, zajmiemy się tym.

 

 

Chcesz nam zaproponować coś innego? Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!