Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Reklama

Nie masz oferty dla dzieci, którą możesz pokazać w naszej wyszukiwarce, ale chcesz wypromować swoje produkty i markę?

Skorzystaj z naszych form reklamy!

 

Kolorowanki z lokowaniem produktu

Statystyki nie kłamią - jednym z najczęściej wpisywanych haseł w portalach dziecięcych jest kolorowanka. Zamów u nas kolorowankę nawiązującą do Twojej firmy, a nasi graficy zadbają o atrakcyjne przedstawienie Twojego produktu. Skorzystaj z tej skutecznej formy promocji i spraw radość dzieciom!

Poniżej znajdziesz przykład kolorowanki z lokowaniem produktu.

 

Maskotki reklamujące Twoją firmę

Możemy zaopatrzyć Hipcia i Ptaszka na stronie głównej portalu w gadżety przedstawiające Twój produkt. Nasze sympatyczne maskotki przyciągają wzrok
i możesz być pewny, że trafisz do wszystkich odwiedzających Pozytywkę! Hipcio i Ptaszek mogą też założyć ubranko z Twoim logo lub innym, charakterystycznym dla Twojej firmy elementem.

Zobacz na przykładzie naszych facebookowych maskotek, jak wygląda taka forma reklamy.

 

Artykuły

Artykuł sponsorowany jest jedną z subtelniejszych form promocji i pozwala dyskretniej niż tradycyjna reklama przedstawić Twoją ofertę. Dobrze napisany tekst przyciągnie uwagę potencjalnego klienta, pokazując mu zalety Twojego produktu. Możesz zamieścić swoją treść w Pozytywce lub wykorzystać talent naszych specjalistów. Artykuł zamieścimy na stronie głównej portalu w dziale Aktualności.

 

Wzmianki w Aktualnościach

Chcesz dotrzeć do klienta z wiadomością o otwarciu nowej placówki, wprowadzeniu nowej usługi lub produktu, obniżce cen albo z inną ważną informacją? Wrzuć wpis do Aktualności widocznych na stronie głównej Pozytywki!

 

Konkursy

Konkursy są bardzo atrakcyjną formą reklamy dla uczestników.

Użytkownicy chętnie biorą w nich udział zarówno dla samej zabawy jak i dla nagród, a dla Ciebie jest to doskonała okazja, żeby w przyjemny dla odbiorcy sposób wypromować swoją markę. 

Konkursy rozprzestrzeniają się w sposób wirusowy, bo uczestnicy często informują o nich swoich znajomych - tym lepiej dla Ciebie!

Od początku do końca pomagamy Ci w realizacji konkursu i dbamy o jego prawidłowy przebieg. Jeżeli nie masz pomysłu na formę takiego sposobu promocji, zajmiemy się tym.

 

Akcje mailingowe

Akcja mailingowa polega na rozesłaniu Twojej oferty do osób, które należą do Twojej grupy docelowej - nie trafi do klientów, którzy nie są zainteresowani typem produktu / usługi, którą oferujesz. Możesz także ograniczyć zasięg akcji do wybranego obszaru, np. miasta lub województwa.

Mailing sprawia, że klienci są na bieżąco z Twoją ofertą i nie umknie im to, co mogłoby ich zainteresować. Na Twoje życzenie przygotujemy kompletną kampanię mailingową.

 

Promowanie w mediach społecznościowych

Portale społecznościowe takie jak Facebook są używane przez miliony osób i mają ogromny zasięg. Skorzystaj z naszej wiedzy i sieci kontaktów! Z doświadczenia wiemy, że największą skuteczność mają oferty polecane przez zaufane osoby i firmy. Pomożemy Ci dotrzeć do klientów dzięki interesującym postom na Twój temat, poleceniom, polubieniom, konkursom. Przygotujemy też dla Ciebie akcje reklamowe z wykorzystaniem narzędzi oferowanych przez media społecznościowe.