Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Reklama

Pozytywka.com jest internetowym portalem promującym atrakcje i produkty dla dzieci i rodzin. Naszymi odbiorcami są przede wszystkim rodzice, co pozwala na reklamowanie usług i artykułów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  

 

Reklamodawcom oferujemy:

Reklamy bannerowe

  • na stronie głównej,
  • w tematycznych artykułach na blogu,  
  • na podstronach wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.

Artykuły sponsorowane

  • napisanie i publikacja tekstu z aktywnym linkiem do strony produktu/usługi. Dbamy o wysoką jakość naszych tekstów i przyjemną w odbiorze formę artykułów;  
  • publikacja tekstu dostarczonego przez klienta. Zależy nam na dostarczaniu odbiorcom wartościowych treści, dlatego zastrzegamy sobie prawo do ustalonych z klientem modyfikacji. 

Artykuły sponsorowane publikowane są na stałe - po określonym czasie emisji na stronie głównej, są dostępne na blogu portalu. 

 

Graficzne maskotki reklamujące produkt/usługę

Charakterystyczne dla portalu maskotki możemy zaopatrzyć w logo i gadżety przedstawiające promowany produkt. Maskotki - Hipcio i Ptaszek - są obecne na stronie głównej i każdej podstronie serwisu. Ta forma reklamy może być połączona z publikacją artykułu promocyjnego lub wydarzeniem. Dla przykładu: nasze maskotki prezentujące portal na Facebook'u. 

 

 

Kolorowanki z lokowaniem produktu

Nasi graficy opracują kolorowanki dla dzieci, której elementem będzie reklamowany produkt.

 

 

Konkursy i promocje

Akcje tego typu organizujemy w portalu i/lub za pośrednictwem Facebooka. Oferowane rabaty i nagrody konkursowe mogą być połączone z publikacją artykułu promocyjnego.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Marysia Robotycka-Tołłoczko 

  • tel. 881 331 334
  • marysia@pozytywka.com