Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Psycholog mgr Anna Sosinowska-Mróz

Prowadzę terapię indywidualną w nurcie poznawczo - behawioralnym, głównie z zastosowaniem technik racjonalnej terapii zachowań i mindfulness. Specjalizuję się w lękach, fobiach, napadach paniki, ptsd (stres pourazowy), nerwicach oraz zaburzeniach depresyjnych. Oferuję również pomoc psychologiczną w leczeniu otyłości. W codziennej pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego pomagam osobom przeżywającym kryzysy życiowe (śmierć bliskich, żałoba), problemy w związku czy doświadczającym przewlekłego stresu w pracy. Udzielam również porad wychowawczych dla rodziców zgłaszających u swoich dzieci m.in. takie problemy jak: napady złości, histerii, nieśmiałość, problemy w nauce (obniżona koncentracja) czy lęki i fobie.

 

Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Bytomiu, prowadzę również Poradnie Psychologiczną. Od 2010 pracuję jako redaktor pisząc artykuły i porady psychologiczne głównie z zakresu poradnictwa wychowawczego oraz relacji w związkach.

 

Z wykształcenia psycholog, mediator rodzinny, terapeuta RTZ, psychodietetyk. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, specjalizacje: psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz psychologia pracy i organizacji (menedżerska). Ukończyłam szkolenie specjalistyczne z Mediacji Rodzinnych w Warszawie, oraz szkolenia z Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ) pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej.

 

Pomoc psychologa w Pozytywce

Masz pytanie, coś Cię niepokoi u Twojego dziecka? Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Zapewniamy dyskrecję i tajemnicę korespondencji-kontakt bezpośrednio do psychologa.
Koszt odpowiedzi na list 30 zł (maksymalna długość listu 1500 znaków ze spacjami, około jedna strona A4).

 

 

Anna Sosinowska-Mróz

Skontaktuj się z psychologiem:
annasosinowskamroz@gmail.com
607 773 272