Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Najlepsze sale zabaw w stolicy

 

Jeśli mieszkacie w Warszawie lub planujecie kilkudniową wycieczkę do tego miasta - warto zabrać najmłodszych członków rodziny do jednej z sal zabaw, których w stolicy nie brak. Oto kilka propozycji, które na pewno sprawią waszym dzieciom dużo radości.

 

 1.        Inca Play

Sala zabaw Inca Play znajduje się w centrum handlowym Blue City przy Alejach Jerozolimskich. W wyniku wielu zmian od czasu powstania parku, aktualnie dzieci mogą tam korzystać z atrakcji niczym z Wesołego Miasteczka. Znajdziecie tu między innymi: diabelski młyn, wyspę skarbów, piracką wieżę i skaczący statek. Wszystko jest stworzone w taki sposób, żeby było naprawdę bezpieczne dla maluchów! W Inca Play można również zorganizować dzieciom urodziny - znajdują się tam specjalnie zaprojektowane do tego sale o różnej tematyce.

 

 2.        Tęcza

Tęcza jest obecnie największą salą zabaw w stolicy, ma ponad 1000 m2. Jedną z atrakcji jest Małpi Gaj, czyli labirynt rurowy z przeszkodami. Sala zabaw Tęcza posiada aż 14 zjeżdżalni, trampoliny, dmuchany tor z przeszkodami, skałki, karuzelę, symulatory, bujaki i wiele innych urządzeń. Jest tam również wydzielona część dla najmłodszych dzieci, do 3 lat. W sali zabaw Tęcza możecie tez zorganizować dzieciom urodziny, z których na pewno będą zadowolone.

 

 3.        Bajkolandia

Bajkolandia znajduje się na warszawskim Ursynowie. Całe centrum zajmuje 420 m2, z czego aż 250 m2 to trzypiętrowa konstrukcja, gdzie dzieci będą mogły całkowicie bezpiecznie spędzać swój wolny czas. W Bajkolandii można korzystać między innymi z basenu z piłeczkami, zjeżdżalni tubowej, ściany wspinaczkowej, trampoliny, labiryntu, automatów do gier oraz potrójnego ślizgu falistego.Tu również znajduje się strefa dla najmłodszych, a chętni rodzice mogą zorganizować swoim dzieciom urodziny.

 

Chłopczyk bawiący się w basenie z piłkami
Basen z piłkami to doskonała atrakcja dla dzieci w każdym wieku

 4.        Abawuś

Abawuś znajduje się na Warszawskim Grochowie w Centrum Handlowym Szembeka. Na powierzchni 200 m2 dzieci mogą tam korzystać z przeróżnych atrakcji. Wśród nich są: baseny z kulkami, zjeżdżalnie tubowe, trampoliny, bujaki, konstrukcje wspinaczkowe, ruchomy mostek, tunele, chodziki, kącik dla dzieci do lat 3 oraz osobna sala urodzinowa.

 

 5.        Fun Park Digiloo

Fun Park Digiloo znajduje się przy ulicy Merliniego 2 w Warszawie. Każda pociecha znajdzie tam coś dla siebie. Dzieci mogą tam korzystać między innymi z basenów z kulkami i ścian wspinaczkowych. W Digiloo jest również specjalnie wydzielona sala dla dzieci do 2 roku życia. Tak jak w innych salach zabaw, rodzice mogą tutaj zorganizować dzieciom niezwykłe urodziny.

 

 6.        Figlarium

Figlarium znajduje się w centrum handlowym Marywilska 44 w Warszawie (istnieje również oddział w Białołęce). Dzieci mogą tam bezpiecznie się bawić, korzystając z takich atrakcji jak: czteropoziomowa konstrukcja do zabawy, labirynty, zjeżdżalnie, tor przeszkód oraz basen z piłeczkami, a kolorowe oświetlenie stwarza przyjemny klimat. Za najpopularniejszą atrakcję w Figlarium uznaje się wieżę Spiderman'a.

 

 7.        Kolorado

Kolorado jest pierwszą w Polsce salą zabaw dla dzieci - stnieje już od ponad 20 lat! Na powierzchni 500 m2 dzieci mogą korzystać z wielu atrakcji. Wśród nich znajdziecie: zjeżdżalnie, przejścia tubowe, baseny z piłeczkami, ściany wspinaczkowe, sieci do wspinania, wystrzałowe armatki, materac wodny, bujawki, poduchowy zamek do skakania, salę disco i wiele innych. W Kolorado znajdują się również oddzielne salki do organizacji przyjęć okolicznościowych.

 

 8.        Psotek

Sala dla dzieci Psotek powstała sześć lat temu w Siedlcach. Dwa lata temu powstał kolejny oddział Psotka w Warszawie. Na ponad 160 m2 dzieci mogą spożytkować swoje pokłady energii; na wasze pociechy czekają w Psotku takie atrakcje jak: zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampolina, ścianka wspinaczkowa, jeździki, bujaki i niezliczone ilości pluszaków. Psotek także zaprasza do skorzystania z oferty urodzinowej. Miły gest ze strony właścicieli - dzieci niepełnosprawne i z domów dziecka mogą bawić się za darmo!

 

Uśmiechnięte piłeczki
Bawialnia psotek zapewni atrakcję każdemu dziecku

 

 9.        Kulka

Sala zabaw Kulka jest stworzona specjalnie po to, by sprawić dzieciom radość! Dzięki dwupoziomowej konstrukcji z przeszkodami oraz zjeżdżalni do basenu z kulkami wasze pociechy będą mogły świetnie się bawić. W Kulce czekają na dzieci również inne atrakcje: jeździki, hulajnogi, piłki do skakania i wiele innych. Tutaj również można urządzić małym solenizantom urodzinową imprezę.

 

 10.      Spuki Boo

Sala zabaw Spuki Boo w Warszawie wyróżnia się spośród innych. Czym dokładnie? Organizowane są tam nie tylko imprezy okolicznościowe, ale również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci.

W tym: warsztaty muzyczne, naukowe i zajęcia z baletu. Latem pracownicy Spuki Boo przygotowują przeróżne animacje dla dzieci, które odbywają się codziennie: Poszukiwacze Przygód, Mali Naukowcy, Akademia Młodego Kucharza, Podróż Dookoła Świata oraz Recyklingowi Artyści. Oprócz warsztatów, na wasze pociechy czeka w Spuki Boo wiele atrakcji, dzięki którym będą mogły bezpiecznie się bawić.

 

 

Zobacz również

Muzea dla dzieci w Warszawie

Muzea dla dzieci w Warszawie

Zobacz najciekawsze muzea do odwiedzenia ze swoją pociechą. W artykule zestawiliśmy najlepsze warszawskie muzea oferujące atrakcje dla dzieci.

czytaj więcej

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Warszawie

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Warszawie

Zobacz gdzie w Warszawie odbywają się najbardziej kreatywne zajęcia dla dzieci. Wybierz spośród 10 najbardziej atrakcyjnych miejsc i dowiedz się, jakie zajęcia oferują Twoim pociechom.

czytaj więcej

Warszawskie zajęcia teatralne dla dzieci

Warszawskie zajęcia teatralne dla dzieci

Twoje dziecko lubi sztukę, ale nie wiesz gdzie zapisać je na zajęcia teatralne w Warszawie? Zobacz nasz artykuł i dowiedz się, który ośrodek kultury spełnia wszystkie wymagania naszej pociechy.

czytaj więcej

Kawiarnie dla dzieci w Warszawie

Kawiarnie dla dzieci w Warszawie

Sprawdź propozycje kawiarni w Warszawie, do których warto się wybrać ze swoją małą pociechą. Polecamy miejsca, w których zarówno rodzic, jak i dziecko będą się czuli komfortowo i przyjemnie.

czytaj więcej

Warsztaty fotograficzne i filmowe dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Warsztaty fotograficzne i filmowe dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Twoje dziecko uwielbia robić zdjęcia, a może interesuje się filmem? Pomóż mu realizować pasję i zapisz je na warsztaty. Dzięki nim będzie mogło pielęgnować swój talent, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc!...

czytaj więcej

Zajęcia z robotyki dla dzieci w Warszawie

Zajęcia z robotyki dla dzieci w Warszawie

Widzisz w swoim dziecku kreatywnego, lotnego i twórczego budowniczego klocków lego? Uwielbia i ceni sobie Minecraft? Branża IT go fascynuje? Chciałby, aby jego konstrukcje ożyły i zaczęły wykonywać czynności podobne do...

czytaj więcej