Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Wejdź do gry razem z Pozytywką i zgarnij rabaty!

 

Czy uda Ci się złamać szyfr?

Drzwi zostały zamknięte. Odtąd masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz i wydostać się z rzeczywistości, do której zostałeś przeniesiony. Czy wystarczy Ci kreatywności i sprytu, aby powiązać ze sobą poszczególne wskazówki? Nie dowiesz się, dopóki sam nie weźmiesz udziału w grze typu escape the room. Wejdź do gry razem z Pozytywką i zgarnij kupony rabatowe na tańsze wejściówki. Odkryj tajemnice escape the room razem z całą swoją rodziną. Zobacz zasady gry i skorzystaj z promocji.

 

Na czym polega fenomen gier typu escape the room?

Escape RoomIntryga, praca zespołowa, presja czasu  i mnóstwo zabawy, to główne elementy składowe sukcesu gier typu escape the room. Aby wygrać, trzeba współpracować, dlatego dobrze jest wybrać się do zagadkowego pokoju razem z grupą sprawdzonych znajomych lub ze swoją rodziną. Gra wyzwala nieodpartą chęć zwycięstwa. Pobudza kreatywność, logiczne myślenie i umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Przenosi nas do innej rzeczywistości, w której musimy się bardzo szybko odnaleźć. Dzięki grze możemy udowodnić sobie i naszym znajomym, że potrafimy wykazać się dużą bystrością i kreatywnością. Gra pokazuje nam, że od naszych decyzji zależny nasze przetrwanie. Dlatego tak bardzo wciąga i angażuje wszystkich uczestników. Gra to jednak przede wszystkim fantastyczna zabawa niezależnie od wieku, zainteresowań i skłonności do rywalizacji. Escape the room integruje, bawi i zapewnia fantastyczną przygodę.

 

Fabularny świat zagadek

Gry typu escape the room przeniosą Cię w całkiem nową przestrzeń. Możesz wybrać stworzone z myślą o dzieciach pirackie komnaty czy indiańskie wioski. Osobom o mocnych nerwach polecamy mrożące krew w żyłach, mroczne komnaty, więzienia i opuszczone piwnice. Dla tych, którzy chcą się miło spędzić czas w gronie dobrych znajomych, polecamy chillout rooms lub klimatyczne, PRLowskie pokoje.

 

Przejrzyj ofertę gier escape the room w serwisie Pozytywka.com i znajdź atrakcję dla siebie. Wybierz rzeczywistość, z którą będziesz chciał się zmierzyć. Czekają na Ciebie:

 • Więzienia i zakłady karne,
 • relaksujące zagadki w pokojach chillout rooms,
 • Rzeczywistość PRL,
 • Katastrofa w przestworzach,
 • Zaklęte wróżby w pokojach czarownic,
 • Naukowe laboratoria,
 • Indiańskie wioski,
 • Rycerskie komnaty,
 • Interaktywne krzyżówki,
 • Mroczne piwnice,
 • Pirackie statki…

 

Oferta specjalna dla użytkowników serwisu POZYTYWKA

Śledź na bieżąco fan page Pozytywki.com i zgarnij rabaty na wejściówki do najlepszych komnat zagadek. W kolejnych dniach będziemy publikować oferty specjalne escape room’ów z różnych miast. Znajdź miasto ze swojej okolicy i skorzystaj z rabatów na tańsze bilety. Promocje obowiązują w miesiącach: październik i listopad 2016 r. Co kilka dni będziemy odkrywać przed Wami tajemnice kolejnego escape roomu w Polsce. Razem z opisem pokojów, znajdziecie także informację na temat oferowanego rabatu. Śledźcie uważnie warunki zabawy. Polajkuj nasz profil na FB i skorzystaj ze specjalnego pakietu zniżek. 

 

Dla kogo jest gra typu escape the room?

Dla każdego, kto chce sprawdzić swój spryt, logikę i kreatywność. Dla każdego, kto uwielbia rywalizację i chce pokazać, że stać go na przetrwanie nawet w najbardziej nieprzewidywalnych warunkach. Tak naprawdę, gra typu escape the room jest dla każdego, kto lubi dobrą zabawę.

W zależności od tego, z jakim nastawieniem podejdziesz do gry, możesz traktować ją jako twardą rywalizację lub luźną zabawę. Jeżeli jesteś fanem gier fabularnych, thrillerów lub filmów kryminalnych, to z pewnością szybko wciągniesz się w zagadkową przestrzeń gier escape the room.  Jeżeli nie lubisz się bać i cenisz sobie spokojną rozrywkę, wybierz pokoje przygodowe, z humorystycznymi akcentami. Escape the room to fantastyczny motyw przewodni imprez urodzinowych, imieninowych, spotkań w gronie przyjaciół oraz weekendowych atrakcji. W końcu to także idealna rozrywka rodzinna, którą wspominać będziecie długimi latami podczas niedzielnych obiadów. Gry odznaczają się różną skalą trudności i różną tematyką. Zanim wybierzesz grę dla swojej rodziny, sprawdź minimalny wiek uczestników gry (np. od 7 lat, 10 lat, 14 lat, itp.). Dokładnie przeczytaj dla kogo adresowana gra i jakiego typu zagadki należy rozwiązywać w danym pokoju. Jeżeli nie jesteś przekonany, czy dana gra będzie odpowiednia dla Twojego dziecka, skontaktuj się z organizatorem gry i zapytaj o możliwość uczestnictwa dzieci w wybranej przez Ciebie zabawie.

 

Spis Escape Room'ów w Polsce
Infografika zawiera spis Escape Room'ów w Polsce

 

 

Odkryj z Pozytywką najlepsze pokoje zagadek w Polsce:

 1. Tkalnia Zagadek w Radomiu
 2. Open the door w Gliwicach
 3. Escape Challenge w Krakowie
 4. Plan B Escape Room w Suwałkach
 5. Komnata Escape Room Dziwnów
 6. Enigma Rescue Escape Room w Krakowie
 7. Rozgrywka w Łodzi
 8. Locked Escape Room
 9. Escape Room BE FREE 45 w Sosnowcu - Interaktywna krzyżówka oraz Upiorny cmentarz
 10. Escape Room w Radomiu
 11. Zagwozdka w Łodzi
 12. Try to leave Escape Room we Wrocławiu
 13. Escaperooms.pl
 14. Escape Room Stara Garbarnia w Brzegu
 15. Escape Room w Tczewie
 16. Exit Plan w Sopocie
 17. House Escape w Warszawie
 18. Open the Door Gorzów Wielkopolski
 19. Questrooms w Gdańsku
 20. Can U Escape w Toruniu
 21. Alcatraps w Rzeszowie
 22. Locked up w Krakowie
 23. Exit119.pl we Wrocławiu
 24. Escape Room Wałbrzych - The grand escape
 25. Room Escape Warszawa.
 26. Dom Strachu House of Fear we Wrocławiu
 27. Horror Escape Room w Dąbrowie Górniczej
 28. Outplay w Gdańsku

Zobacz również

ESCAPE ROOM BE FREE 45

ESCAPE ROOM BE FREE 45

Interaktywna Krzyżówka to zupełna nowość. Takiego Pokoju jeszcze nie było. Aby się wydostać z Pokoju należy rozwiązać ogromną interaktywną krzyżówkę umieszczoną na ścianie, kolejno rozgryzając przygotowane...

czytaj więcej

Escape Challenge Escape Room

Escape Challenge Escape Room

W pokojach typu 'escape room' musisz wykazać się spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów. W każdym pokoju pełno jest zadań i zagadek do rozwiązania: od zadań logiczny i...

czytaj więcej

Komnata Escape Room Dziwnów

Komnata Escape Room Dziwnów

Czy potrafiłbyś samodzielnie odnaleźć kamień filozoficzny ukryty w komnacie Harry’ego Pottera? Czy jesteś na tyle bystry i spostrzegawczy, aby wcielić się w rolę Piratów z Karaibów i odnaleźć zaginiony...

czytaj więcej

Plan B Escape Room

Plan B Escape Room

Jeżeli nie wiesz, jak zaplanować ucieczkę z mrocznego pokoju zagadek, odkryj tajemnice Planu B. Zapraszamy w świat interaktywnej gry ucieczkowej. Plan B to przeniesiona do realnego świata gra komputerowa typu escape room.

czytaj więcej

Enigma Rescue Escape Room

Enigma Rescue Escape Room

Czy wiesz w jaki sposób możesz przełamać szyfry, zamknięte w komnatach Enigmy Rescue Escape Room? Krakowskie pokoje kryją w swoich wnętrzach tajemnice z wielu zakątków świata. Sprawdź tematykę gier fabularnych i...

czytaj więcej