Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Szatnia
Gdzie: Kraków
Dietla 29
Kiedy:
Pn. - Pt. 10:00 - 21:00
Sob.10:00 - 21:00
Niedz. 10:00 - 21:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 18,80
do 49,50 zł/osoba
Kategoria: Parki rozrywki
Tel:733 033 378
E-mail:info@escapechallenge.pl

Zamknięte

Escape Challenge

Escape Challenge

 

EscapeChallenge oferuję rozrywkę typu 'escape room' w centrum Krakowa (Dietla 29).

 

Co to jest?

Uczestnicy zostają zamknięci w specjalnie do tego przygotowanych tematycznych pokojach pełnych zagadek, a ich celem jest zdobycie przedmiotu/wykonanie misji oraz wydostanie się z pokoju.

 

Pokoje/scenariusze dostępne w EscapeChallenge:

 

Magic Room - celem pokoju będzie zdobycie cennego magicznego przedmiotu. W środku czekać na Was będą ciekawe rekwizyty, lekki półmrok ale i latarnie oraz różne źródła światła. Część zagadek jest tradycyjnych, a część opartych o magię ;) (elektroniczne)

 

Pokój zaginionego Detektywa - zaginął Detektyw, pomożecie? Celem pokoju jest odkrycie nad jaką sprawą pracował Detektyw i jaki jest powód jego zniknięcia. Wcielicie się w rolę Detektywów i będzie odkrywać coraz to lepsze informacje o tym jak spędzieł ostatni dzień itp. Finał zaskoczy każdego!

 

Tajny pokój w bazie wojskowej - wcielacie się w rolę szpiegów. których celem jest zdobycie tajnych akt. Pokój nie posiada żadnej standardowej kłódki, a wszysto oparte jest na innowacyjnych mechanizmach przez co polecany jest raczej doświadczonym graczom, ale początujący również mogą spróbować swoich sił.

 

Rezerwacji scenariuszy można dokonać poprzez stronę - www.EscapeChallenge.pl

 

Podejmiecie wyzwanie?