Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Szatnia
Gdzie: Wałbrzych
Al. Wyzwolenia 6/4
Kiedy:
Pn. - Pt. 12:00 - 20:30
Sob.10:00 - 21:30
Niedz. 11:00 - 21:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 20,00
do 50,00 zł/osoba
Kategoria: Gry
Tel:604915699
E-mail:info@grandescape.pl

Otwarte

Escape Room Wałbrzych - The Grand Escape

Escape Room to nowy rodzaj rozrywki, który pozwala przeżyć emocje rodem z filmów czy gier komputerowych. To wyjątkowa rozrywka dla rodzin i grup przyjaciół. Gry escape room szturmem zdobyły już cały świat. Teraz nareszcie Escape Room otwarty w Wałbrzychu.

 

Zamkniemy Was w pokoju, z którego będziecie musieli się wydostać, ale nim znajdziecie finałowy klucz czeka na Was szereg zagadek i łamigłówek. Wyjątkowa gra przygodowa typu live escape game to zabawa dla całej rodziny, w której nie chodzi tylko o to, by wydostać się z pokoju, ale o to by przeżyć w nim niezapomnianą i ekscytującą przygodę.

 

Nasz pokój 'Tajemnica Złotego Pociągu' to niesamowita podróż w czasie. W niemieckim Waldenburgu w 1944 roku nie jest bezpiecznie. W wojennym zamieszaniu trafiacie do pokoju agenta Orła - polskiego szpiega tropiącego słynny Złoty Pociąg. Waszym zadaniem będzie odkrycie jego tajemnic. Macie tylko 60 minut...Cofnijcie się w czasie i odkryjcie tajemnice III Rzeszy. Sprawdźcie, czy uda Wam się odnaleźć Złoty Pociąg!