Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

INTERAKTYWNA KRZYŻÓWKA ESCAPE ROOM BE FREE 45

Ten Escape Room znajdziesz w naszym serwisie:

https://pozytywka.com/miejsce/interaktywna-krzyzowka-escape-room-be-free-45-1224

 

Poznaj tajemnicę BE FREE 45

Gry typu ESCAPE ROOM podbijają całą Polskę. Polegają na znalezieniu klucza w określonym czasie i wydostaniu się z pokoju pełnego szyfrów i zagadek. Każdy z Pokoi zaprojektowany jest zgodnie z tematem przewodnim. BE FREE 45 oferuje dwa Pokoje: Upiorny Cmentarz oraz Interaktywna Krzyżówka.

 

Interaktywna Krzyżówka dla prawdziwych bystrzaków

Interaktywna Krzyżówka to zupełna nowość. Takiego Pokoju jeszcze nie było. Aby się wydostać z Pokoju należy rozwiązać ogromną interaktywną krzyżówkę umieszczoną na ścianie, kolejno rozgryzając przygotowane zagadki, a następnie znaleźć klucz. Escape Room w zupełnie nowym wydaniu. Odliczanie upływającego czasu z pewnością sprawi, że emocji nie będzie brakowało.

 

Upiorny Cmentarz, czyli gra w ciemnościach

Upiorny Cmentarz to gra dla uczestników o mocnych nerwach. Cały wystrój Pokoju oraz rekwizyty przeniosą Was do mrocznego świata. Rozwiązując zagadki musicie odnaleźć klucz do wyjścia. Aby otworzyć drzwi, nie można użyć siły. Zamiast niej trzeba wykorzystać zdolność logicznego myślenia, kreatywność oraz spryt. Dodatkowo Upiorny Cmentarz wymaga od Graczy spostrzegawczości. Ciemność już sama w sobie jest utrudnieniem, dlatego zagadki, które na Was czekają nie są bardzo wymagające. Ciemność, mroczność oraz upiorne odgłosy pozwolą Wam na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Ze względu na trudny charakter zadań, Upiorny Cmentarz poleca się starszym graczom. Ten pokój znajdziesz tutaj.

 

Kto może zagrać w BE FREE 45?

W BE FREE 45 znajdziecie pokoje zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów gier fabularnych. 

Ze względu na trudny charakter zadań Upiorny Cmentarz poleca się starszym graczom, którzy mają mocne nerwy i upiorne sytuacje nie są im straszne. Z kolei pokój Interaktywna Krzyżówka to pokój dla graczy w każdym wieku. Stworzyliśmy różne poziomy zadań w Interaktywnej Krzyżówce, dlatego dobrze odnajdą się tutaj nawet dzieci od 8 roku życia.

 

Poznaj zasady gry escape room w BE FREE 45

Zabawa rozpoczyna się od wyjaśnienia zasad przez tzw. Mistrza Gry. W czasie rozgrywki, w pokoju nie ma nikogo, poza uczestnikami. Pomieszczenie, w którym zostaniecie zamknięci jest monitorowane, dzięki czemu Mistrz Gry wie jaką podpowiedź Wam przekazać jeśli nie będziecie mieli żadnego pomysłu na dalsze ruchy. Nie wszystkim grupom udaje się wyjść w określonym czasie. Zagadki są na tyle skomplikowane i wciągające, że jednym się udaje, a innym nie. Gdyby to było proste, nie byłoby takiej frajdy. A co jeśli czas się skończy a drzwi nadal pozostają zamknięte? Wtedy Mistrz Gry Was wypuszcza i jeśli chcecie - podaje rozwiązanie zagadek i opowiada, co trzeba było zrobić aby się wydostać lub po prostu milczy. To dlatego, że niektórzy gracze chcą zostać zamknięci w pokoju jeszcze raz i ponownie spróbować swoich sił.

 

Pomimo rosnącej popularności, gra wciąż jest tajemnicza i intryguje każdego, kto o niej usłyszy.

 

SPECJALNA PROMOCJA!

Wszyscy fani naszego serwisu wchodzą do gry o 10 zł taniej! Zdobądź rabat 10 zł na hasło Pozytywka i sprawdź czy uda Ci się pokonać zagadki, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Hasło Pozytywka podaj w czasie rezerwacji pokoju.

Zobacz również

Enigma Rescue Escape Room

Enigma Rescue Escape Room

Czy wiesz w jaki sposób możesz przełamać szyfry, zamknięte w komnatach Enigmy Rescue Escape Room? Krakowskie pokoje kryją w swoich wnętrzach tajemnice z wielu zakątków świata. Sprawdź tematykę gier fabularnych i...

czytaj więcej

Escape Challenge Escape Room

Escape Challenge Escape Room

W pokojach typu 'escape room' musisz wykazać się spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów. W każdym pokoju pełno jest zadań i zagadek do rozwiązania: od zadań logiczny i...

czytaj więcej

Plan B Escape Room

Plan B Escape Room

Jeżeli nie wiesz, jak zaplanować ucieczkę z mrocznego pokoju zagadek, odkryj tajemnice Planu B. Zapraszamy w świat interaktywnej gry ucieczkowej. Plan B to przeniesiona do realnego świata gra komputerowa typu escape room.

czytaj więcej

Escape Room - Wejdź do gry razem z Pozytywką

Escape Room - Wejdź do gry razem z Pozytywką

Intryga, praca zespołowa, presja czasu  i mnóstwo zabawy, to główne elementy składowe sukcesu gier typu escape the room. Aby wygrać, trzeba współpracować, dlatego dobrze jest wybrać się do zagadkowego pokoju razem...

czytaj więcej

Komnata Escape Room Dziwnów

Komnata Escape Room Dziwnów

Czy potrafiłbyś samodzielnie odnaleźć kamień filozoficzny ukryty w komnacie Harry’ego Pottera? Czy jesteś na tyle bystry i spostrzegawczy, aby wcielić się w rolę Piratów z Karaibów i odnaleźć zaginiony...

czytaj więcej