Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Kraków
  Zwierzyniecka 15/9a
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: od 20,00
  do 60,00 zł/osoba
  Kategoria: Gry
  Tel:664 233 338
  E-mail:enigmarescue@gmail.com

  Enigma Rescue escape room

  Escape room (albo 'gra pułapka') to pomysł na świetną zabawę w gronie przyjaciół lub rodziny. Licząca 2-6 osób grupa zostaje wprowadzona w scenariusz i zamknięta w pokoju, z którego muszą uciec w ciągu godziny.

  Ucieczka z pokoju pułapki wymaga sprytu, wyobraźni i spostrzegawczości, a także dobrej współpracy w grupie. Ważne by dzielić się ze sobą nawzajem swoimi odkryciami, by każdy był na bieżąco z postępem zespołu. Zagadki w escape game mogą być bardzo zróżnicowane - bez burzy mózgów i dyskusji w grupie, powiązanie kolejnych poszlak i ostatecznie ucieczka z escape roomu mogą się okazać zbyt trudne. Same zadania są też nieraz skonstruowane w taki sposób, że fizycznie niemożliwe jest ich wykonanie bez współpracy przynajmniej dwóch osób. 

  Real life escape room nie wymaga (co do zasady) żadnej wiedzy poza NAJOCZYWISTSZĄ wiedzą życia codziennego. 

  Zagadki są przeróżne - rozwiązanie może być sprytnie ukryte na obrazie, a może wymagać użycia wykrywacza metalu albo po prostu skojarzenia ze sobą pewnych kształtów lub kolorów.

   

  Oferujemy trzy scenariusze rozgrywki:

   

  WEHIKUŁ CZASU

  Wasza szajka otrzymała zlecenie na szalonego naukowca - podróżnika w czasie. Musicie ukraść z jego gabinetu starożytny artefakt. Robotę komplikuje egipska klątwa, którą najwyraźniej obłożony był skarb. Wydostanie się z pokoju, może okazać się znacznie trudniejsze, niż wtargnięcie doń.
  trudność: łatwy
  wystrój: gabinet podróżnika w czasie

   

  BAŚNIE TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Okrutny sułtan o świcie planuje egzekucję swojej małżonki - pięknej Szeherezady. Jako jej lojalni słudzy, nie możecie pozwolić, by spotkał ją tak podły los. Zadanie nie jest proste, sułtan dobrze strzeże swojej ofiary.
  trudność: raczej łatwo
  wystrój: pałac sułtana

   

  MAFIJNE PORACHUNKI

  Przestaliście płacić 'za ochronę' Waszym włoskim sąsiadom i to był błąd. Urażony Don uwięził Was w chłodni i chyba planuje Wam nieciekawą przyszłość. Ucieczka jest jedynym rozwiązaniem. Musicie się spieszyć, jeśli nie chcecie podzielić losu tego nieszczęśnika skulonego pod ścianą.
  trudność: średnia
  wystrój: mafia czasów prohibicji.

   

  Cena za grę wynosi 120zł (za całą grupę, bez względu na jej liczebność). Polecamy grę w składzie 3-4 osobowym.