Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Sale zabaw w Szczecinie

Miejsca stworzone do biegania, skakania, głośnego śmiechu i wygłupów, słowem - raj dla dzieciaków :) Publikujemy dla Was listę bawialni w Szczecinie i zapraszamy do zabawy!

 

PowerLand   

  • Szczecin, ul. Chopina 31, tel. 692 951 939, e-mail: biuro@powerland.pl

Listę otwiera rodzinny park rozrywki Powerland zajmujący ponad 2000 m kw. powierzchni z tyrolką, trampolinami, piłeczkowym basenem, małpim gajem, boiskiem do gry piłkę nożną i pojazdami dla najmłodszych. Rodzice mogą odetchnąć przy kawie w punkcie restauracyjnym lub skorzystać z możliwości pozostawienia latorośli pod opieką animatorów (opcja dotyczy dzieci w wieku od 9 lat). 

W urodzinowej ofercie znajdziecie szereg zabaw, opiekę animatorów i pyszne menu. Solenizant i goście mają do dyspozycji kolorowe pokoje, które nadadzą imprezie niepowtarzalny klimat.

 

Trampoliny dla dzieci
Szczeciński Powerland zaprasza do zabawy na trampolinach

 

Kids Arena

  • Szczecin, ul. Staszica 1, tel. 91 817 38 83, e-mail: biuro@kidsarena.pl 

Przestrzeń tego parku rozrywki zajmuje 8000 m kw., z atrakcjami mieszczącymi się w 16 klimatyzowanych namiotach sferycznych. Bogata oferta atrakcji przypadnie do gustu zarówno maluchom - czekają na nich baseny z kulkami, kącik artystyczny, rowerki i miękkie poduchy, na których miło jest odpocząć po wyczerpującej zabawie, jak i starszym dzieciom - gigantyczne dmuchańce, popularne wyrzutnie i pistolety Nerf, ścianka wspinaczkowa, trampoliny, klocki Lego i strefa gier Playstation to jedynie część propozycji dla dzieci i nastolatków. Na terenie parku znajduje się również kino sferyczne, którego technologia pozwala na wyświetlanie obrazu na całej kopule, potęgując wrażenia widzów. 

Na małych solenizantów czekają tematyczne sale urodzinowe i animatorzy. Ciekawą opcją może być organizacja urodzin w kinie sferycznym lub świętowanie z dorosłymi gośćmi, czyli 'wspólne urodziny a dziecka i rodziny'. 

W restauracji Kids Areny można napić się kawy i zjeść obiad. Warto również przeglądnąć ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci - obok lekcji kulinarnych, możecie zapisać malucha na rozmaite zajęcia artystyczne, naukowe i portowe.

 

Bajkolandia

  • Szczecin, ul. Komuny Paryskiej 40, tel. 519 867 551 i 501 149 551, e-mail: kontakt@bajkolandia-szczecin.pl

Sala zabaw z bujaczkami i jeździkami dla kilkumiesięcznych maluchów, zjeżdżalniami, małpim gajem, basenem z kulkami i salką z Xboxem - kinect dla nieco starszych dzieci. Możecie wykorzystać czas zabawy na załatwienie własnych spraw, zostawiając swoją pociechę pod opieką animatorów. 

Jeżeli chcielibyście urządzić zamkniętą imprezę urodzinową, czyli wynająć salę zabaw tylko dla solenizanta i jego gości - możecie skorzystać z takiej opcji w Bajkolandii.

 

Madagaskar

  • Szczecin, al. Jana Pawła II 50, tel. 500 533 532, e-mail: info@bawialniamadagaskar.pl

Bawialnia urządzona w klimacie bajki 'Pingwiny z Madagaskaru', z dużym wyborem zabawek i konstrukcji dla maluchów, przedszkolaków i dzieci do lat 11. Dla rodziców przygotowano kącik z kawą, herbatą i przekąskami. Tutaj również można zostawić dzieciaki pod opieką personelu (maksymalnie do dwóch godzin; dziecko musi samodzielnie robić siusiu i załatwiać inne potrzeby fizjologiczne). 

Na dzieci świętujące urodziny czekają dwie kolorowe sale oraz animatorzy z pakietem zabaw i malowaniem buziek (dotyczy każdej z proponowanych opcji).

 

Impreza dla maluchów w bawialni Madagaskar

 

Jupi Park 

  • Szczecin, al. Wyzwolenia 8, Galaxy Centrum, tel. 726 555 534, e-mail: szczecin@jupipark.pl

Szczecińska bawialnia należąca do sieci sal zabaw Jupi Park mieści się w Galaxy Centrum. Dla najmłodszych zorganizowano osobną przestrzeń z miękkimi matami i zabawkami nieco starsze dzieci pobawią się m.in. na zjeżdżalniach, w basenie z piłkami i na trampolinach. 

Dla solenizantów przygotowano kilka pakietów urodzinowych do wyboru, do których dołączane są bilety w promocyjnych cenach na kolejne wejście do Jupi Parku (również dla gości).

 

Kubusiowy Światek

  • Szczecin, ul. Jasna 8, tel. 505 437 913, e-mail: salazabaw@kubusiowyswiatek.pl

Przytulna bawialnia dla dzieci do lat 12, z kącikiem dla maluszków, małpim gajem, zjężdżalniami, basenem z piłeczkami i stolikami dla opiekunów. 

Właściciele umożliwiają rezerwację całej sali wyłącznie dla jubilata i gości (przy większej ilości osób). Miły prezent dla solenizanta - jednorazowe wejście gratis do wykorzystania w dowolnym terminie. 

 

Urodziny w morskich głębinach zachwycą niejednego solenizanta, zdjęcie: Powerland 

 

Tęczowa Planeta

  • Szczecin, ul. Struga 7, tel. 512-074-174, e-mail: struga@teczowaplaneta.pl i Zawadzkiego 73, tel. 519-398-391, e-mail: zawadzkiego@teczowaplaneta.pl

Bawialnie zlokalizowane w trzech miejscach w mieście (sala zabaw na ul. Santockiej jest nieczynna do dowołania), z trampolinami, zjeżdżalniami z lądowaniem w basenie z piłkami, małpim gajem, przestrzenią wypełnioną gąbkowymi klockami i kącikiem dla maluszków. Na rodziców (i oczywiście dzieci potrzebujących nabrania sił) czekają stoliki i mała kawiarenka. 

W ofercie znajdziemy kilka pakietów urodzinowych, cena zależy od wybranych atrakcji i terminu organizowanej imprezy.

 

Zobacz również

10 ciekawych miejsc do zabawy w Szczecinie

10 ciekawych miejsc do zabawy w Szczecinie

Masz ochotę na wycieczkę do Szczecina i zastanawiasz się jak kreatywnie zorganizować czas dla swoich pociech? Poniżej prezentujemy listę wybranych 10 atrakcji dla całej rodziny.  ...

czytaj więcej

Zajęcia sportowe dla dzieci w Szczecinie

Zajęcia sportowe dla dzieci w Szczecinie

Przygotowaliśmy kilka propozycji zajęć sportowych dla dzieci organizowanych w Szczecinie i najbliższej okolicy. Zadbaj o prawidłową kondycję swoich dzieci i zachęć je do aktywnego uprawiania sportu.

czytaj więcej

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Szczecinie

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Szczecinie

Twoje dziecko całymi godzinami siedzi przed telewizorem lub komputerem? Nie masz pomysłu na zorganizowanie mu czasu wolnego? Jest na to rada. Z pomocą przychodzą nam szczecińskie instytucje kultury i nauki.

czytaj więcej