Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

10 ciekawych miejsc do zabawy w Szczecinie 

Masz ochotę na wycieczkę do Szczecina i zastanawiasz się jak kreatywnie zorganizować czas dla swoich pociech? Poniżej prezentujemy listę wybranych 10 atrakcji dla całej rodziny. 

 

Atrakcje dla najmłodszych w Szczecinie

Szczecińska oferta miejsc dla dzieci jest niezwykle bogata - sami sprawdziliśmy! Polecamy najlepsze, według nas, atrakcje dla najmłodszych, które powinieneś koniecznie uwzględnić podczas planowania rodzinnej wycieczki.

 

Kids Arena 

  • ul. Staszica 1, tel. 91 817 38 83, e-mail: biuro@kidsarena.pl, www.kidsarena.pl

Idealne miejsce do całodniowej zabawy! Składający się z 16 namiotów sferycznych park rozrywki oferuje całkiem spory zestaw atrakcji w postaci nadmuchiwanych zjeżdżalni i torów przeszkód, wspinaczki czy boiska do piłki nożnej. Co więcej, organizowane są tam także różnego rodzaju zajęcia dodatkowe, takie jak warsztaty kulinarne, naukowe i artystyczne, które z pewnością wpłyną kształcąco na umysł i umiejętności dziecka. 

 

Robótkowo.pl 

  • al. Bohaterów Warszawy 1/2, tel. 691 931 245, e-mail: robotkowo.szczecin@gmail.com, www.robótkowo.pl

W tej wyjątkowej pracowni, jaką jest Robótkowo, nie tylko spędzicie miło czas, ale także będziecie mogli wyjść z cenną pamiątką i to w dodatku waszej roboty! Jest to miejsce, w którym możecie całkowicie puścić wodze wyobraźni i stworzyć własnoręcznie produkt, taki jak: mydełko, świeczkę czy zakładkę do książki, a nawet zaprojektować swój własny kubek - udział w takich zajęciach to doskonała szansa na pobudzenie i rozwój kreatywności! 

 

Twoje dziecko lubi spędzać czas kreatywnie? Będzie zachwycone wizytą w Robótkowie!

 

Escape Me 

  • al. Wojska Polskiego 11/4, tel. 516 589 512, e-mail: szczecin@escapeme.info, www.escapeme.info

Poszukiwacze mocniejszych wrażeń mogą śmiało się udać także do tzw. escape roomu, gdzie zostaną wrzuceni w wir łamigłówek oraz będą walczyć z czasem, by uwolnić się z pokoju pełnego fascynujących zagadek. Atrakcja przykuwa uwagę także możliwością przeniesienia się w uwielbianego przez miliony świat Harry'ego Pottera i nie mniej popularnego Władcy Pierścieni. Pokoje stworzone są dla grup od 2 do 5 osób i dają szansę na wykazanie się współpracą. 

 

Arkonka 

  • Ul. Arkońska 30A, tel. 723 578 444, e-mail: zapytaj@arkonka.szczecin.eu, www.http://arkonka.szczecin.eu

Nazywany przez mieszkańców “Szczecińską Majorką' kompleks rekreacyjny Arkonka to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w letnie, upalne dni. W ofercie znajdziemy liczne atrakcje skierowane do wszystkich - od najmłodszych po dorosłych. Na terenie Arkonki znajduje się kilka basenów o różnych głębokościach, a w nich gejzery, fontanny, punkty masażu stóp, plac zabaw oraz to, co daje największą frajdę, czyli zjeżdżalnie. Dodatkowo można tu także skorzystać z kortów do badmintona i tenisa, boiska do siatkówki, lub rozpalić grilla w specjalnie przygotowanym miejscu. 

 

KoBi 

  • plac Żołnierza Polskiego 1b, tel. 576 428 898, e-mail: kobi.szczecin@gmail.com

Bilard połączony z piłką nożną - jesteście w stanie coś takiego sobie wyobrazić? Cóż, nie musicie, ponieważ możecie się już o tym przekonać na własnej skórze! KoBi, czyli skrót od “kopnij bilę', daje nam szansę na spróbowanie swoich sił w tej specyficznej dyscyplinie sportowej. Zasady są proste - takie same, co w bilardzie, jednak zamiast bil używamy piłek, a nasze nogi służą za kije. Gra jest przeznaczona praktycznie dla wszystkich. 

 

Dragon Laser Tag 

  • ul. Śniadeckich 3, tel. 518 800 518, www.dragonevent.pl

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które rozpiera energia i nie potrafisz usiedzieć w miejscu, zdecydowanie wybierz się na Laser Tag. Jest to bezbolesna i bezkontaktowa gra polegająca na strzelaniu do siebie za pomocą wiązki laserowej. Rozgrywkę można odbywać w dwóch salach - w stylu miejskim lub wojskowym. W tej grze liczy się spryt, refleks, a także dobra sprawność fizyczna. Zabawę urozmaicają barwne graffiti i klimat niczym z najlepszych gier komputerowych. 

 

Jump Szczecin 

  • ul. Mieszka I 80, tel. 535 203 334, e-mail: kontakt@jumpszczecin.pl, www.jumpszczecin.pl

Skoro już mowa o aktywności fizycznej, to alternatywnie warto wybrać się do parku trampolin. Można się tam podszkolić w gimnastyce, akrobacji lub po prostu dać się ponieść sile własnego odbicia. Osoby początkujące mogą bezpiecznie ćwiczyć na basenie z miękkimi gąbkami, inni - zmierzyć się w siatkówce, koszykówce lub w pojedynku na belkach. Na miejscu można zawsze skorzystać z rad trenerów.  

 

Silver Gokart Center 

  • Rondo im. Hermana Hakena, tel. 91 44 12 500, e-mail: sprzedaz@silverhotel.pl, www.silverhotel.pl

Dla osób lubiących wyścigi i poczucie adrenaliny przejażdżka gokartami będzie w sam raz! Umiejscowiony w hotelu Silver i uznawany za najlepszy w Europie tor kartingowy posiada 20 kartów dla dorosłych i pięć dla dzieci, a także wersję tandem, dzięki której dorosły i dziecko mogą przeżyć przygodę wspólnie.  

 

Przy pierwszej wizycie na torze wymagana jest rejestracja. Dziecko może jeździć samodzielnie, jeśli ma ukończone 8 lat i minimum 1.30m wzrostu. Dla dzieci i młodzieży do 18 lat wymagana jest również akceptacja i rejestracja wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym. 

 

Wizyta na torze kartingowym to gwarancja świetnej zabawy!

 

VR Planet 

  • ul. Tkacka 19-22, tel. 695 835 485, e-mail: rezerwacje@vrplanet.com.pl, www.vrplanet.com.pl

Marzyło ci się kiedyś, by skoczyć ze spadochronem lub zostać kierowcą Formuły 1? Nudzi cię codzienna rzeczywistość i najchętniej uciekłbyś stąd daleko w kosmos? Nie ma rzeczy niemożliwych! Za pomocą VR, czyli wirtualnej rzeczywistości, możesz przeżyć przygodę swojego życia. Usługa ta oferuje przeniesienie się do kompletnie innego świata, w którym możesz wcielić się w różne role i odczuwać to tak, jakby się działo naprawdę!  

 

Szczecin Toys Garden 

  • ul. Floriana Krygiera 1, tel. 534 745 484, e-mail: stgdziewoklicz@onet.pl

Szczecin Toys Garden jest miejscem, które pozwala na ucieczkę od zgiełku miasta i spędzenie miło czasu z rodziną. Obiekt został podzielony na kilka stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi mogą swobodnie bawić się w piaskownicy lub na huśtawkach, starsze dzieci zagrać w minigolfa, szachy gigant bądź warcaby, jeszcze inni spróbować swoich sił w paintball. Co więcej, kompleks oferuje również wypożyczalnie kajaków, łódek lub rowerów wodnych oraz grilla

 

Zobacz również

Sale zabaw w Szczecinie

Sale zabaw w Szczecinie

Miejsca stworzone do biegania, skakania, głośnego śmiechu i wygłupów, słowem - raj dla dzieciaków :) Publikujemy dla Was listę bawialni w Szczecinie i zapraszamy do zabawy!  

czytaj więcej

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Szczecinie

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Szczecinie

Twoje dziecko całymi godzinami siedzi przed telewizorem lub komputerem? Nie masz pomysłu na zorganizowanie mu czasu wolnego? Jest na to rada. Z pomocą przychodzą nam szczecińskie instytucje kultury i nauki.

czytaj więcej

Zajęcia sportowe dla dzieci w Szczecinie

Zajęcia sportowe dla dzieci w Szczecinie

Przygotowaliśmy kilka propozycji zajęć sportowych dla dzieci organizowanych w Szczecinie i najbliższej okolicy. Zadbaj o prawidłową kondycję swoich dzieci i zachęć je do aktywnego uprawiania sportu.

czytaj więcej