Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

10 ciekawych miejsc do zabawy w Szczecinie 

Masz ochotę na wycieczkę do Szczecina i zastanawiasz się jak kreatywnie zorganizować czas dla swoich pociech? Poniżej prezentujemy listę wybranych 10 atrakcji dla całej rodziny. 

 

Atrakcje dla najmłodszych w Szczecinie

Szczecińska oferta miejsc dla dzieci jest niezwykle bogata - sami sprawdziliśmy! Polecamy najlepsze, według nas, atrakcje dla najmłodszych, które powinieneś koniecznie uwzględnić podczas planowania rodzinnej wycieczki.

 

Kids Arena 

Idealne miejsce do całodniowej zabawy! Składający się z 16 namiotów sferycznych park rozrywki oferuje całkiem spory zestaw atrakcji w postaci nadmuchiwanych zjeżdżalni i torów przeszkód, wspinaczki czy boiska do piłki nożnej. Co więcej, organizowane są tam także różnego rodzaju zajęcia dodatkowe, takie jak warsztaty kulinarne, naukowe i artystyczne, które z pewnością wpłyną kształcąco na umysł i umiejętności dziecka. 

 

Robótkowo.pl 

W tej wyjątkowej pracowni, jaką jest Robótkowo, nie tylko spędzicie miło czas, ale także będziecie mogli wyjść z cenną pamiątką i to w dodatku waszej roboty! Jest to miejsce, w którym możecie całkowicie puścić wodze wyobraźni i stworzyć własnoręcznie produkt, taki jak: mydełko, świeczkę czy zakładkę do książki, a nawet zaprojektować swój własny kubek - udział w takich zajęciach to doskonała szansa na pobudzenie i rozwój kreatywności! 

 

Twoje dziecko lubi spędzać czas kreatywnie? Będzie zachwycone wizytą w Robótkowie!

 

Escape Me 

Poszukiwacze mocniejszych wrażeń mogą śmiało się udać także do tzw. escape roomu, gdzie zostaną wrzuceni w wir łamigłówek oraz będą walczyć z czasem, by uwolnić się z pokoju pełnego fascynujących zagadek. Atrakcja przykuwa uwagę także możliwością przeniesienia się w uwielbianego przez miliony świat Harry'ego Pottera i nie mniej popularnego Władcy Pierścieni. Pokoje stworzone są dla grup od 2 do 5 osób i dają szansę na wykazanie się współpracą. 

 

Arkonka 

Nazywany przez mieszkańców “Szczecińską Majorką" kompleks rekreacyjny Arkonka to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w letnie, upalne dni. W ofercie znajdziemy liczne atrakcje skierowane do wszystkich - od najmłodszych po dorosłych. Na terenie Arkonki znajduje się kilka basenów o różnych głębokościach, a w nich gejzery, fontanny, punkty masażu stóp, plac zabaw oraz to, co daje największą frajdę, czyli zjeżdżalnie. Dodatkowo można tu także skorzystać z kortów do badmintona i tenisa, boiska do siatkówki, lub rozpalić grilla w specjalnie przygotowanym miejscu. 

 

KoBi 

Bilard połączony z piłką nożną - jesteście w stanie coś takiego sobie wyobrazić? Cóż, nie musicie, ponieważ możecie się już o tym przekonać na własnej skórze! KoBi, czyli skrót od “kopnij bilę", daje nam szansę na spróbowanie swoich sił w tej specyficznej dyscyplinie sportowej. Zasady są proste - takie same, co w bilardzie, jednak zamiast bil używamy piłek, a nasze nogi służą za kije. Gra jest przeznaczona praktycznie dla wszystkich. 

 

Dragon Laser Tag 

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które rozpiera energia i nie potrafisz usiedzieć w miejscu, zdecydowanie wybierz się na Laser Tag. Jest to bezbolesna i bezkontaktowa gra polegająca na strzelaniu do siebie za pomocą wiązki laserowej. Rozgrywkę można odbywać w dwóch salach - w stylu miejskim lub wojskowym. W tej grze liczy się spryt, refleks, a także dobra sprawność fizyczna. Zabawę urozmaicają barwne graffiti i klimat niczym z najlepszych gier komputerowych. 

 

Jump Szczecin 

Skoro już mowa o aktywności fizycznej, to alternatywnie warto wybrać się do parku trampolin. Można się tam podszkolić w gimnastyce, akrobacji lub po prostu dać się ponieść sile własnego odbicia. Osoby początkujące mogą bezpiecznie ćwiczyć na basenie z miękkimi gąbkami, inni - zmierzyć się w siatkówce, koszykówce lub w pojedynku na belkach. Na miejscu można zawsze skorzystać z rad trenerów.  

 

Silver Gokart Center 

Dla osób lubiących wyścigi i poczucie adrenaliny przejażdżka gokartami będzie w sam raz! Umiejscowiony w hotelu Silver i uznawany za najlepszy w Europie tor kartingowy posiada 20 kartów dla dorosłych i pięć dla dzieci, a także wersję tandem, dzięki której dorosły i dziecko mogą przeżyć przygodę wspólnie.  

 

Przy pierwszej wizycie na torze wymagana jest rejestracja. Dziecko może jeździć samodzielnie, jeśli ma ukończone 8 lat i minimum 1.30m wzrostu. Dla dzieci i młodzieży do 18 lat wymagana jest również akceptacja i rejestracja wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym. 

 

Wizyta na torze kartingowym to gwarancja świetnej zabawy!

 

VR Planet 

Marzyło ci się kiedyś, by skoczyć ze spadochronem lub zostać kierowcą Formuły 1? Nudzi cię codzienna rzeczywistość i najchętniej uciekłbyś stąd daleko w kosmos? Nie ma rzeczy niemożliwych! Za pomocą VR, czyli wirtualnej rzeczywistości, możesz przeżyć przygodę swojego życia. Usługa ta oferuje przeniesienie się do kompletnie innego świata, w którym możesz wcielić się w różne role i odczuwać to tak, jakby się działo naprawdę!  

 

Szczecin Toys Garden 

Szczecin Toys Garden jest miejscem, które pozwala na ucieczkę od zgiełku miasta i spędzenie miło czasu z rodziną. Obiekt został podzielony na kilka stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi mogą swobodnie bawić się w piaskownicy lub na huśtawkach, starsze dzieci zagrać w minigolfa, szachy gigant bądź warcaby, jeszcze inni spróbować swoich sił w paintball. Co więcej, kompleks oferuje również wypożyczalnie kajaków, łódek lub rowerów wodnych oraz grilla

 

Zobacz również

Sale zabaw w Szczecinie

Sale zabaw w Szczecinie

Miejsca stworzone do biegania, skakania, głośnego śmiechu i wygłupów, słowem - raj dla dzieciaków :) Publikujemy dla Was listę bawialni w Szczecinie i zapraszamy do zabawy!  

czytaj więcej

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Szczecinie

Najciekawsze zajęcia kreatywne dla dzieci w Szczecinie

Twoje dziecko całymi godzinami siedzi przed telewizorem lub komputerem? Nie masz pomysłu na zorganizowanie mu czasu wolnego? Jest na to rada. Z pomocą przychodzą nam szczecińskie instytucje kultury i nauki.

czytaj więcej

Zajęcia sportowe dla dzieci w Szczecinie

Zajęcia sportowe dla dzieci w Szczecinie

Przygotowaliśmy kilka propozycji zajęć sportowych dla dzieci organizowanych w Szczecinie i najbliższej okolicy. Zadbaj o prawidłową kondycję swoich dzieci i zachęć je do aktywnego uprawiania sportu.

czytaj więcej