Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Impreza urodzinowa na ściance wspinaczkowej

 

Nie wiesz gdzie i jak zorganizować imprezę urodzinową dla Twojego dziecka? A może masz ich aż nadto, ale martwisz się o to, jak następną falę zabaw wytrzyma Twoje mieszkanie? Jeśli tak, mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie. Jeśli nie - to rozwiązanie wciąż pozostaje znakomitą opcją do rozpatrzenia: urodziny w centrum wspinaczkowym.

 

Dlaczego wspinaczka to dobry pomysł na spędzenie urodzin?

Przede wszystkim - wspinaczka to dla dzieci zazwyczaj zwykle coś całkiem nowego, ponadto opakowanego w atrakcyjny pakiet dodatkowych zabaw, które czynią ze wspinania fantastyczną przygodę. Na hali wspinaczkowej maluchy dostają sporą dawkę ruchu, w dodatku w zupełnie innej formie niż na co dzień. Urodzinowego charakteru nadaje odpowiedni wystrój, zwykle możliwy do uzgodnienia z organizatorami, a także przerwa na poczęstunek, w tym opcjonalny tort - kwestie posiłków są również indywidualnie ustalane, poczęstunek jest najczęściej zależny od wybranego pakietu, czasem też należy do zadań rodzica.

 

 

Co, jeśli Twoje dziecko nigdy wcześniej się nie wspinało?

Nic - po prostu zacznie, i to w jeden z przyjemniejszych sposobów! Urodziny w centrum wspinaczkowym są tak przygotowywane i prowadzone przez odpowiednio przeszkolonych instruktorów-animatorów, żeby każde dziecko czuło się tam dobrze i wróciło do domu pełne pozytywnych wrażeń, a zarówno trasy przeznaczone do wspinania, jak i dodatkowe atrakcje dostosowane są do wieku uczestników. Taka impreza może wręcz zachęcić pociechę do wspinaczki, z czego należy się tylko cieszyć - ten sport rozwija nie tylko ciało, ale i umysł, ponieważ (na etapie dalszym niż urodzinowa zabawa) wymaga skupienia i umiejętności podejmowania decyzji, ponadto - w bezpiecznych warunkach - kształtuje poczucie odpowiedzialności za siebie i drugą osobę.

 

Dziewczyna na ściance wspinaczkowej
Ścianka wspinaczkowa gwarantuje moc atrakcji urodzinowych

 

W nawiązaniu do bezpieczeństwa - podczas urodzin dzieci zostają zaopatrzone w cały sprzęt potrzebny do wspinaczki pozbawionej ryzyka, a asekuracją zajmują się przeszkoleni w tym celu instruktorzy.

 

Jeśli wciąż nie wiesz, czy urodziny w centrum wspinaczkowym to dobry pomysł, może przekonają Cię...

 

Dodatkowe urodzinowe atrakcje

Czyli na przykład tyrolka, huśtawka na linie, piniata lub malowanie twarzy. Przekrój jest zatem spory: od zabaw ściśle związanych ze wspinaniem, po stare, sprawdzone dziecięce przyjemności, które w dodatku nie będą wymagały od Ciebie późniejszego sprzątania, a dzieciakom pozwolą się porządnie wyszaleć i jednocześnie konstruktywnie zmęczyć. Ścianka wspinaczkowa sama w sobie również stanowi atrakcję - kolorowe chwyty przyciągają wzrok, ponadto kształty części z nich także urozmaicają trasę - w niektórych obiektach można na przykład wspinać się po chwytach w kształcie zwierzątek lub postaci z kreskówek.

 

 

Podsumowując

Urodziny na ściance wspinaczkowej łączą przyjemne z pożytecznym - dla dzieci to niezwykła frajda, potęgowana przez satysfakcję płynącą ze zdobycia 'szczytu'. Integrują się one ponadto z rówieśnikami na innej niż dotąd płaszczyźnie, dopingując siebie nawzajem i zyskując nowe, wspólne doświadczenie, które jest jednym z piękniejszych prezentów, jakie można podarować małemu człowiekowi.

 

Kinga Żebryk

Zobacz również

20 pomysłów na imprezę urodzinową dziecka

20 pomysłów na imprezę urodzinową dziecka

Jeżeli nie chcesz, aby kolejne urodziny Twojego dziecka wyglądały dokładnie tak samo, jak te poprzednie, skorzystaj z naszej bazy pomysłów na organizację imprezy urodzinowej.

czytaj więcej

Urodzinowe atrakcje w Warszawie

Urodzinowe atrakcje w Warszawie

Urodziny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Sprawdź z jakich atrakcji urodzinowych możesz skorzystać w Warszawie i zorganizuj swojemu dziecku niezapomnianą imprezę urodzinową.

czytaj więcej

10 pomysłów na imprezę urodzinową dla Twojego dziecka

10 pomysłów na imprezę urodzinową dla Twojego dziecka

Przygotowaliśmy kilka interesujących tematów, które pomogą Ci w organizacji ekscytujących i niezapomnianych urodzin Twojej pociechy. Zainspiruj się poniższymi pomysłami i spraw radość solenizantowi i jego małym...

czytaj więcej