Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

Parki rozrywki dla dzieci w zimie

Brrr… Na dworze mróz i śnieg. Uważacie, że zimowa aura nie zachęca do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu? Nic bardziej mylnego! Dość nudnego siedzenia w domu. Przedstawiamy ciekawe parki rozrywki dla dzieci, które przygotowały specjalne atrakcje, dzięki którym zima pokaże, że da się lubić!

 

INWAŁD PARK

Chcecie zobaczyć, jak wygląda Wieża Eiffla lub Chiński Mur pod pierzynką ze śniegu? A może macie ochotę na podróż do prehistorycznego świata i poznanie Tyranozaura Rexa lub Mamenchizaura? Czy też bardziej zainteresuje was możliwość samodzielnego nakarmienia różnorodnych gatunków zwierząt? Nie musicie wybierać! W zimie otwarte są aż trzy z pięciu parków dostępnych w tym kompleksie: Park Miniatur, Park Rozrywki Dinolandia i Mini Zoo Kucyk. Pośród wielu atrakcji warto także wspomnieć o lodowisku, na którym każdy może podszkolić swoje łyżwiarskich możliwości, domu strachów Egipt Horror Show, gdzie wszyscy odważni mogą stanąć twarzą w twarz z mumią faraona, zielonym labiryncie, w którym na śmiałków czeka nie lada wyzwanie wydostania się z jego wnętrza, kinie 5D, gdzie oglądający za pomocą wszystkich zmysłów przenoszą się w głąb ziemi oraz jaskini tajemnic, do której wstęp mają tylko najodważniejsi z odważnych, gotowi w plątaninie korytarzy odnaleźć grotę z ukrytym w niej tajemniczym stworem.

 

DELI PARK

Zimowa przygoda? Tylko w Krainie Świętego Mikołaja! Do 26 lutego czeka na was podróż, podczas której odkryjecie prawdziwą magię świąt. Na odwiedzających czekają: najprawdziwszy Święty Mikołaj, pomocne i radosne elfy, zapakowane sanie gotowe do odjazdu a nawet Księga Grzecznych Dzieci, w której każdy maluch może pozostawić po sobie ślad i narysować swoje wymarzone prezenty! A gdy zapada zmrok, ponad 2,5 miliona lampek rozświetla teren parku tworząc magiczną atmosferę i zapierające dech w piersiach świetlne iluminacje. Dodatkowo, każdy wielbiciel przyrody przeżyje przygodę pośród figur gigantycznych owadów i prehistorycznych zwierząt.

 

 

PARK MINIATUR DOLNEGO ŚLĄSKA

Wszystkie zabytki Dolnego Śląska w jednym miejscu! Przykryte białym puchem prezentują się wprost magicznie. Dzięki zajmującym opowieściom przewodników, dowiecie się niezliczonych ciekawostek o tym województwie i o znajdującym się w nim skarbach. Uważnych obserwatorów urzeknie gromada różnokolorowych ptaków, które przyleciały nieco się pożywić.

 

 

SZWAJCARIA BAŁTOWSKA

Podczas wędrówki po Bajkowym Parku Rozrywki, waszymi przewodnikami będą Eskimosi i pingwinki, które poprowadzą was przez Lodowy Labirynt, nauczą łowić z przerębli i zapoznają z piękną baśnią Hansa Christiana Andersena “Królowa Śniegu". Po bajkowych przygodach, czas na wizytę w Wiosce Świętego Mikołaja! Elfy zaproszą was do swoich chatek - zobaczycie jak mieszkają i pracują, a z Panią Choinką zamienicie się w artystów i ozdobicie własną bombkę lub figurkę aniołka. Każde nie do końca grzeczne dziecko może zemleć swoje niegrzeczne uczynki w specjalnym młynku a potem w kinie 5D stać się aktywnym uczestnikiem opowieści pt. Ekspress Pingwinów.

 

Odwiedziny Świętego Mikołaja
Spotkanie małego dziecka ze Świętym Mikołajem