Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Szatnia
  • Miejsce na wózki
Gdzie: Warszawa
ul. Mińska 25 bud. 74
Kiedy:
Pn. nieczynne
Wt. nieczynne
Śr. nieczynne
Czw. nieczynne
Pt. nieczynne
Sob. 10:00 - 17:00
Niedz. 10:00 - 17:00
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Cena: od 35,00
do 44,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:792886672 lub 606 467 434
E-mail:bilety@teatrniewielki.pl

Zamknięte

Teatr Niewielki

teatr niewielki to teatr dla dzieci w Warszawie, który od początku do końca - od spektakli po architekturę wnętrza - powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach w wieku 1 - 7 lat. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do naszej wyjątkowej siedziby w budynku nr 74 na terenie Soho Factory. Przychodźcie wcześniej - żeby na pewno nie spóźnić się na spektakl! Teatr otwarty jest w dni grania przedstawień na pół godziny przed spektaklem. Zawsze sprawdźcie w repertuarze, kiedy gramy, i zaglądajcie do nas!  Nasze foyer zachwyci każdego malucha - jest kolorowe, przytulne, są żółte drzwi i kanapy, zabawki, kredki, książki i dywan-zygzak do zabawy. 

Sala teatralna jest bardzo kameralna - na maksimum 45 widzów. Są tam ustawione schodkowo teatralne podesty, na nich miękkie, żółte poduszki. Każde dziecko jest bliziutko sceny i ma doskonały widok na wszystko, co się na niej dzieje. W sali jest podłoga, po której można śmiało raczkować, a gdy przygasają światła zaczyna się prawdziwa magia teatru…

Soho Factory, na terenie którego mieści się teatr niewielki, to także miejsce wyjątkowe. Wciąż dzieje się tu coś ciekawego - imprezy kulturalne, modowe, lifestyle’owe. Pracują tu niezwykli, pełni pomysłów ludzie - designerzy, filmowcy, architekci. Funkcjonują fajne kawiarnie i restauracje (w tym jedna, “Warszawa Wschodnia' 24 godziny na dobę!). Mieszczą się galerie sztuki i redakcje czasopism. Otwarte jest jedyne w Polsce Muzeum Neonów, prężnie działa Teatr Soho.
Soho Factory to w sumie 8 ha zielonych terenów usianych ciekawymi pofabrycznymi budynkami z różnych epok. Jest gdzie spacerować, co oglądać i… gdzie zaparkować. A wszystko to oddalone zaledwie o 4 km w linii prostej od PKiN!

A to nasze spektake:

 

KÓŁKO I KWADRAT

 

RAZ, DWA, TRZY

 

DOBRANOC, JAŚKU

 

PUF

 

NIEBOWODA

 

DZIWAKI