Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Parking dla rowerów
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Wi-fi
Gdzie: Warszawa
Kulczyńskiego 8a
Kiedy:
Pn. - Pt. 08:00 - 16:00
Sob.08:00 - 16:00
Niedz. 08:00 - 16:00
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: do uzgodnienia
Kategoria: Umysł
Tel:732717311
E-mail:warszawa@malyinzynier.pl

Zamknięte

Mały Inżynier

Mały Inżynier jest liderem na rynku zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Od ponad 10 lat sprawiamy, że świat nauk ścisłych staje się ciekawy i zrozumiały. Naszą kadrę stanowią studenci kierunków ścisłych, głównie politechnik i uniwersytetów, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją.

 

Podczas naszych warsztatów dzieci mogą wcielić się w prawdziwych naukowców, którzy śmiało realizują projekty z dziedzin robotyki, automatyki, elektroniki, programowania i eksperymentów przyrodniczych (chemicznych, fizycznych, biologicznych). Dzięki pracy w atmosferze zabawy dzieci chętnie i aktywnie uczestniczą w kursach Małego Inżyniera.

 

Przykładowe kursy:

Robotyka Lego WeDo/WeDo 2.0 (5-7 lat) - propozycja skierowana do najmłodszych konstruktorów. Na zajęciach każde dziecko będzie miało okazję samodzielnie zbudować i zaprogramować robota. W naszym repertuarze m.in. marsjański łazik, kłapiący paszczą krokodyl i robot imitujący trzęsienie ziemi.

Robotyka Lego Boost (6-8 lat) - jeśli młody inżynier jest świetny w budowaniu robotów, ale chciałby jeszcze potrenować programowanie, Boosty są świetnym wyborem. Konstrukcje są dłuższe i bardziej wymagające, jednakże programowanie w języku obrazkowym nie powinno sprawiać dużych trudności.

Robotyka Lego Mindstorms EV3 (8-15 lat) - robotyka dla zaawansowanych, realizowana na kilku poziomach trudności - Junior, Junior+, Senior i Master. Kurs rozpoczyna się od budowy prostych konstrukcji jeżdżących obrazujących zasadę działania silników i czujników. Później przechodzimy do bardziej skomplikowanych modeli. Na najbardziej wtajemniczonych czekają podstawy elektroniki i lutowania oraz programowanie robota w języku C.

Eksperymenty (5-15 lat) - zajęcia, podczas których młodzi naukowcy samodzielnie wykonują doświadczenia chemiczne, fizyczne i biologiczne mające na celu przybliżenie praw rządzących otaczającym nas światem przyrody. Kurs realizowany jest na kilku poziomach trudności dostosowanych do wieku dzieci. W planach m.in. tworzenie kryształów, budowa katapulty, badanie pH.

Programowanie (8-15 lat) - nie jest tajemnicą,  że gry komputerowe rozwijają wiele umiejętności, np. strategiczne myślenie, kreatywność, spostrzegawczość. Język programistów stał się kolejnym językiem obcym, którego warto się nauczyć. Na zajęciach Małego Inżyniera dzieci stają się twórcami gier i aplikacji. Korzystamy z kilku programów: Minecraft, AppInventor, Scratch i Kodu Game Lab.

Elektronika analogowa i cyfrowa (8-15 lat) - kurs przeznaczony dla nastolatków zainteresowanych związanymi z prądem, elekroniką i poznaniem narzędzi prawdziwych elektroników - lutownicy, miernika. Pierwszym etapem jest nauka lutowania obwodów elektronicznych z wykorzystaniem rezystorów, kondensatorów, diod. Następnie przechodzimy do programowania znanego i popularnego Arduino w języku C++.

 

Dzięki naszym kursom dziecko:
- lepiej zrozumie otaczający je świat,
- rozwinie umiejętność zadawania pytań: jak to działa?, dlaczego tak jest?,
- własnoręcznie wykona niezapomniane eksperymenty fizyczne i chemiczne oraz zbuduje niezwykłe maszyny,
- nauczy się budować i programować roboty,
- nauczy się pracy w zespole,
- rozwinie wyobraźnię, umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia,
- rozwinie zdolności wizualno-przestrzenne,
- będzie się świetnie bawić nauką.


Nasza oferta obejmuje:
- zajęcia weekendowe, wakacyjne, półkolonie,
- przyjęcia urodzinowe,
- pokazy doświadczeń z fizyki i chemii na różne okazje,
- pokazy w szkołach, centrach handlowych, na festynach,
- imprezy integracyjne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

https://malyinzynier.pl/oferta