Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  Marszałkowska 115
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:22 620 21 42
  E-mail:bilety@teatrcapitol.pl

  Teatr Capitol

   

  Prowadzony przez Annę Gornostaj i Stanisława Mączyńskiego Teatr CAPITOL w Warszawie, promowany jest jako miejsce unikatowe i warte odwiedzenia. Budynek przy ul. Marszałkowskiej 115 służy miłośnikom kultury od 2008 r. i jest chętnie odwiedzany przez widzów dorosłych i dzieci. Miejsce to przyciąga ich wspaniałą atmosferą oraz znakomitą obsadą aktorską.

  Można powiedzieć, że CAPITOL jest jednym z najciekawszych miejsc w Warszawie, jeśli chodzi o instytucje kulturalno-rozrywkowe. O niepowtarzalności tego miejsca świadczą słowa dyrekcji zachęcającej do odwiedzin: 'Bilet do Teatru CAPITOL to wejściówka do świata komedii, błyskotliwych dialogów, dowcipnych ripost i pikantnych fars z udziałem gwiazd!' A zatem, bilet do tej placówki zdaje się pozytywnie wpływać na widza, daje możliwość zaszczepienia wśród dzieci i młodzieży miłości do sztuki, kultury i teatru już od najmłodszych lat! 

   

  Wizyta w teatrze dostarcza dzieciom wiele radości

  Wśród najnowszych i cieszących się popularnością tytułów wystawianych w Teatrze CAPITOL, skierowanych do dzieci, znajdują się takie pozycje jak:

  •  Doktor Dolittle i jego zwierzęta,
  • Porwanie Baltazara Gąbki,
  • Awanturka z leśnego podwórka,
  • Piotruś Pan.

  Warto zauważyć, iż repertuar dla maluchów jest bogaty, interesujący, inspirujący i zróżnicowany, co może pomóc rozwijać ich pasje, zachęcić do czytania (aby lepiej poznać szczegóły danej opowieści), a także pobudzić ich wyobraźnię. Ciekawym i nieodzownym elementem poszczególnych sztuk jest oprawa muzyczna. Piosenki w spektaklach czy też tzw. opowieści muzyczne, bez wątpienia spodobają się najmłodszym. Częste sięganie po piosenki dodaje sztuce kolorytu i pozytywnie wpływa na jakość jej odbioru przez młodego, acz wymagającego widza. Warto podkreślić, iż minimalny wiek dziecka mogącego uczestniczyć w poszczególnych przedstawieniach to 3 lata. Zwykle po zakończonym spektaklu jest czas na warsztaty tematyczne, które dotyczą obejrzanej sztuki teatralnej. Koszt zajęć wliczony jest w cenę biletu na dany spektakl. Zaznacza się, iż Teatr CAPITOL nie oferuje biletów ulgowych, a ceny wejściówek zaczynają się od już 39 zł, które zwykle obejmują miejsca brzegowe.

   

  Oprócz ciekawych propozycji scenicznych, CAPITOL zajmuje się także coroczną organizacją Balu Karnawałowego Dla Dzieci (w styczniu i lutym, po bajkach wystawianych w weekendy). Program imprezy przewiduje niebanalne i przyciągające dzieci animacje oraz wybór  najlepszego przebrania karnawałowego. Wspomniany konkurs uwalnia dziecięcą fantazję, zapewniając przy tym uczestnikom dobrą zabawę. W czasie, gdy dzieci spędzają czas na psotach i tańcach, rodzice mogą udać się do Klubu CAPITOL i napić się pysznej kawy.

  Oferta Teatru CAPITOL skierowana do najmłodszych z pewnością zaciekawi tę część widowni. Jest to miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, łącząc przyjemne z pożytecznym.