Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Strefa matki z dzieckiem
Gdzie: Warszawa
SCEK, ul. Jezuicka 4
Kiedy: Godziny do ustalenia
Cena: od 45,00
do 50,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:512 622 215
E-mail:bilety@teatrmalegowidza.pl

Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza mieści się w Warszawie, a swoje spektakle adresuje do dzieci już od 1. roku życia. To teatr, jakiego na mapie Warszawy jeszcze nie było ! 

Przede wszystkim jest to miejsce, które wymyka się utartym schematom i umożliwia spotkania z nietuzinkową literaturą i muzyką. Tutaj przestrzeń jest stworzona dla najmłodszych gości. Mogą w niej nieskrępowanie gaworzyć i wiercić się; nie funkcjonuje tu granica pomiędzy sceną a widownią, a spektakle są oglądane z 'żabiej perspektywy'. Teatr Małego Widza stwarza otoczenie przyjazne dzieciom, gdzie nic nie dzieje się nagle, nie ma głośnej, gwałtownej muzyki, nie gaśnie światło. Również wystrój teatru jest dostosowany do małego widza. Na stolikach leżą maskotki, a na ścianach wiszą obrazy malowane przez dzieci.  W skład repertuaru wchodzą zarówno spektakle, jak i koncerty. Długość ich trwania wynosi 45 minut - spektakle wypełniają 30 minut czasu, a pozostałe 15 minut jest przeznaczone na zabawę.

 

Ogrodowy zawrót głowy

 

Na pierwszą wizytę w teatrze rekomendowany jest spektakl pod tytułem 'Cztery pory roku'.  To poetycka opowieść o przyrodzie i tytułowych porach roku. Całemu widowisku towarzyszy muzyka Antoniego Vivaldiego wykonywana na żywo!  'Ogrodowy zawrót głowy', to kolejne przedstawienie zabierające maluchy w pierwszą teatralną podróż - tym razem do krainy magicznego i zwariowanego ogrodu.

 

Ahoj

 

W repertuarze Teatru Małego Widza znaleźć również można 'A kuku' i 'Światy równoległe', spektakle pokazujące potęgę dziecięcej, nieograniczonej wyobraźni i 'Ahoj', przezabawne przedstawienie zabierający dzieci w morską podróż w nieznane.  Z kolei 'Super Luper' to wypełniony dźwiękami spektakl jednego aktora, który za pomocą rozmaitych instrumentów otwiera przed małymi widzami czarujący świat muzyki.  

 

A kuku

 

Drugą wspomnianą kategorią przedstawień są koncerty. Dla miłośników (niezależnie od wieku) egzotyki i latynoamerykańskich rytmów obowiązkową pozycją jest 'Bossa noga'. W trakcie jego trwania, na scenie gości muzyka kubańska, brazylijska i hawajska. Można usłyszeć instrumenty takie jak bębny, ukulela, marakasy, guira.

 

Warto także zapoznać się z intrygującą i nowatorską propozycją teatru pod nazwą 'Sensoryczny Labirynt Muzyczny' - tam, w pięknej i przytulnej scenerii staromiejskich piwnic, maluchy wraz z rodzicami wyruszają na poszukiwanie granych na żywo dźwięków, a dekoracje i efekty wizualne przenoszą małych i dużych gości w magiczny świat, gdzie czas i rzeczywistość tracą znaczenie. 

 

                                     Sensoryczny Labirynt Muzyczny 

 

          Sensoryczny Labirynt Muzyczny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po więcej zdjęć Teatru Małego Widza zapraszamy do Galerii (po lewej stronie).