Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Toruń
  Rynek Nowomiejski 17
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:+48 56 622 75 34
  E-mail:kontakt@galeriadziecka.com

  Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka

  Każdy z nas już od najmłodszych lat ma pewne określone cechy charakteru, a przy tym upodobania. Dlatego, podczas gdy niektórzy rodzice załamują ręce nad dzieckiem stroniącym od kredek czy pisaków (rysowanie to przecież fantastyczne ćwiczenie motoryki i sposób na rozwijanie kreatywności!), tak inni, wręcz przeciwnie, ze zgrozą obserwują kolejne dzieła swojej pociechy - na ścianach, podłogach, narzutach, meblach, a czasem nawet w miejscach, w których nigdy nie spodziewaliby się znaleźć dodatkowej ozdoby. Doskonale znasz drugi scenariusz? Pozwól dziecku rozwijać kreatywność - poznaj Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu!

   

  Zbiory i wystawy - świadectwo dziecięcej kreatywności

  Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu to miejsce pełne inspiracji, a przy tym pokaz prawdziwych, dziecięcych talentów - zbiory prac obejmują twórczość dzieci, młodzieży i dorosłych artystów z niemal całego świata! Pokaż maluchowi dzieła najmłodszych nie tylko z terenów Europy, ale też m.in. Azji, w tym nieco bliższych nam kulturowo Gruzji lub Azerbejdżanu, czy dalszych, a więc krajów Dalekiego Wschodu, jak Tajlandia, Indonezja, Chiny, czy Japonia. A każda z wystaw inspirowana zupełnie innym motywem - zobaczycie tam m.in. galerię rzeźb i rysunków zwierząt, tych prawdziwych i tych mniej, martwej natury, wody, miasta albo… parasolek!

   

  Wiesz, że Twoje dziecko również ma talent i bardzo chciałoby, aby jego praca także została zaprezentowana? Ma na to duże szanse! Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu często organizuje konkursy plastyczne, w których Twoja pociecha śmiało może wziąć udział. Znajdzie się też coś dla małych mistrzów 'lekkiego pióra' - konkursy na opisy, recenzje, czy analizy wybranej wystawy lub dzieła sztuki.

   

  Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu ma w swojej ofercie artystyczne propozycje dla dzieci w każdym wieku

   

  Edukacja - pozwól dziecku wyrazić własne emocje

  Głównym zadaniem Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie sztuki -  zajęcia plastyczne prowadzone w placówce cieszą się niesłabnącą popularnością.  Wśród oferty zajęć znajdziecie jednak nie tylko warsztaty plastyczne, związane z malarstwem, czy rzeźbą, ale też z technikami komputerowymi, jak animacja, grafika i fotografia cyfrowa. Kto wie, może da to początek pasji na całe życie?