Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Parking dla rowerów
  • WC
  • Pod dachem
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Wi-fi
  • Szatnia
  • Miejsce na wózki
Gdzie: Zabrze
Curie Skłodowskiej 34
Kiedy:
Pn. - Pt. 15:00 - 20:00
Sob. nieczynne
Niedz. nieczynne
Wiek: Wszyscy
Cena: do uzgodnienia
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:607517611
E-mail:zabrze@yamahaszkola.pl

Zamknięte

Yamaha Szkoła Muzyczna

Firma YAMAHA to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954 w Japonii, a od 1992 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówek pod nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna (YSM). YAMAHA Szkoła Muzyczna, to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę: 'Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty'.

Do dnia dzisiejszego, na terenie całego świata, liczba uczniów w systemie Szkół Muzycznych YAMAHA sięga prawie 700 000. Do ich dyspozycji pozostaje 6 000 placówek oraz około 20 000 nauczycieli, a mury Szkół Muzycznych YAMAHA opuściło już ponad 5 milionów uczniów. Jest to jedna z największych organizacji tego typu na świecie. W Polsce działa obecnie 127 placówek, w których uczy się ponad 11.000 uczniów.

Szkoła Muzyczna Yamaha w Zabrzu w roku 2013 obchodziła swoje 10 urodziny! Lata doświadczeń, dbałość o markę i wysoką jakość świadczonych usług dokumentują liczne sukcesy naszych wychowanków, a także stale poszerzające się grono zadowolonych rodziców.

Yamaha Szkoła Muzyczna w Zabrzu oferuje bogaty wybór zajęć dla wszystkich grup wiekowych. Prowadzimy zajęcia dla niemowląt, oraz przedszkolaków, dbająć o prawidłowy rozwój muzyczny dzieci. Staramy się uświadomić rodzicom, że możliwie jak najwcześniej rozpoczęty i konsekwentnie kontynuowany muzyczny rozwój ich dziecka, jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate życie.

Nowością w naszej ofercie są zajęcia muzykoterapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych. Uwrażliwianie dzieci i przybliżanie świata za pomocą muzyki to główny cel tych zajęć. 

W ramach kształcenia na instrumentach oferujemy naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej. Oferujemy także lekcje gry na keyboardzie, perkusji i śpiewu. 

Nasi nauczyciele umiejętnie wprowadzają swoich uczniów w tajniki muzyki różnych stylów. Od klasyki, przez muzykę folkową do muzyki rozrywkowej i jazzu jednocześnie dbając o technikę i wiadomości z zakresu teorii muzyki.