Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

 • Pod dachem
 • Na zewnątrz
 • Strefa matki z dzieckiem
 • Wypożyczalnia sprzętu i akcesoriów
Gdzie: Zabrze
Kiedy: Godziny do ustalenia
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: od 5,00
do 200,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:796 502 477
E-mail:tikteatr@poczta.fm

Teatr im. Księcia z Bajki

Teatr im. Księcia z bajki to program wprowadzający dzieci w świat kultury z elementami wychowania przez sztukę. Wykorzystując dziecięce okresy sensytywne - czyli ich naturalne predyspozycje do odbioru bodźców teatralnych, plastycznych, muzycznych, tanecznych - pozwalamy dzieciom tworzyć i poszukiwać kulturalnych śladów bez konsekwencji i poczucia nieprawidłowości w działaniu. W tym ujęciu pedagogika teatralna nie zawęża się jedynie do satysfakcjonującego (dla dorosłego) efektu końcowego. Podstawową wartością, lekcją i - przede wszystkim- nagrodą, staje się proces twórczy. Pomagają nam w tym wartościowe materiały z których korzystamy podczas warsztatów i spektakli. Pokazywanie dziecku artystycznej drogi jest możliwe tylko w oparciu o najlepsze składniki. Sztuka działa cuda - szczególnie, kiedy weźmie się pod uwagę dziecięcy potencjał do jej tworzenia.

 

Pełna oferta teatru:

 

 • Niepowtarzajki - warsztatowe spotkania z teatrem, muzyką i sztuką. Każda audycja niepowtarzajek jest inspirowana innym tematem, natomiast formuła warsztatów sprawia, że nigdy się nie znudzą. Prowadzący układa zagadnienia, zabawy i ćwiczenia niczym klocki. W ten sposób każde ze spotkań jest niepowtarzalne. Podczas zajęć wykorzystujemy bum bum rurki, improwizację, umiejętności grania na owocach, japoński teatr i techniki lalkarskie. Mimo wszystko nigdy nie wiadomo na jaki warsztat (lub połączenie warsztatów) się trafi - wszak niepowtarzajki są... niepowtarzalne.

( dla grup w wieku 6 - 11 lat)

60 minut 150 zł, max. 25 osób w grupie (pow. 25 osób +6 zł/os)

 

 • Fabuła z klasą - warsztat z twórczego opowiadania bajek z wykorzystaniem gier planszowych (dla grup od 11 roku życia).

90 minut 200 zł grupa max 25 osób (pow. 25 osób +10 zł/os)

 

 • Logorytmika - to połączenie zajęć muzyczno-tanecznych z elementami logopedycznymi. Dzieci uczą się muzykowania i tańca, a podczas zabaw oswajają z sylabami, głoskami, prostymi wyrazami. (dla grup w wieku 3-6 lat)

45 minut, 150 zł max 30 osób (pow. 30 osób +5 zł/os)

 

 • Organizacja dyskoteki dla placówki - okazji, które w szkole można świętować jest wiele, a natłok obowiązków nie zawsze pozwala nauczycielom na przygotowanie perwekcyjnej zabawy dla swoich uczniów. Oferujemy więc kompleksowe prowadzenie i organizację imprez dziecięcych

100 zł/h

 

 • Spektakl dla dzieci - jedna z pięciu teatralno - muzycznych audycji lub sezonowy spektakl afiszowy to nasze propozycje dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każde spotkanie wzbogacone jest o spotkanie z aktorami i krótki warsztat.

5 zł / osoba (min. 30 osób - max. 60 osób w grupie)

 

 • Animacje podczas imprez okolicznościowych - jeżeli w planach jest wesele, komunia czy chrzciny, to warto zapewnić tym najmłodszym gościom atrakcję w postaci kompleksowych animacji. W ofercie mamy wielkie bańki, gry Xxl i plenerowe spektakle Kamishibai

150 zł/h max. 15 osób

 

 • Kopalnia Głosu - To, jak się poruszamy i reagujemy na bodźce zewnętrzne jest podstawowym wyznacznikiem kondycji głosu. Warsztat ten pomaga odzyskać świadomość i kontrolę nad dźwiękami, jednocześnie zapoznając z ćwiczeniami impostacyjnymi i elementami emisji głosu. Warsztat dedykowany dla nauczycieli.

45 zł / osoba (przy min. 10 osobach) 3H