Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Zabrze
Srebrna 6
Kiedy:
Pn. - Pt. 08:00 - 16:00
Sob.08:00 - 16:00
Niedz. 08:00 - 16:00
Cena: darmowe
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:608 504 164
E-mail:studiomaciejzabrze@gmail.com

Zamknięte

Studio Artystyczne Maciej

 

 

Proszę Państwa - Oto Maciej!

Pomysł na stworzenie takiego miejsca,  jak Studio Artystyczne od kilku lat kiełkował w mojej głowie. Chciało się,  ale zawsze coś stało na drodze do jego realizacji. Jednak wszystko w życiu ma swoją kolej - w końcu  trafiło na Macieja…datę jego urodzin przyjmujemy na 1 lutego 2013 roku.

Było mroźno, mglisto, śniegowo a my z puszkami farb, garścią pędzli i wielkim zapałem zabraliśmy się do pracy. Poprzednia właścicielka - pani Maria Popławska zaszczepiła tu pozytywnego art - ducha. Dziękujemy jej za to. Będzie miał się z nami dobrze…

 

 

Kim jesteśmy?

Magda i Karolina - dwie Szefowe, dwa światy, dwie wizje, dwa zdania, miliony myśli i pomysłów…

Prywatnie siostry, zawodowo wspólniczki. Podwójna pasja, podwójna energia, podwójne wsparcie i siła do rozwijania dziecięcych talentów i wyobraźni. Mówią, że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu…w naszym przypadku jest kompletnie odwrotnie! Wprawdzie jeszcze nie doszłyśmy do porozumienia, które zdjęcie tu wstawić, ale porozumienie w sprawie naszego studia szlifuje się każdego dnia.

Zapraszamy do nas na zajęcia artystyczne dzieci już od najmłodszych…lat…miesięcy. Dla najmłodszych oferujemy zajęcia: muzyczne, taneczne, instrumentalne, plastyczne, rękodzielnicze, judo oraz cykliczne warsztaty (kurs młodego ratownika, szycie misia, teatralne).

Zapraszamy kobiety w ciąży na zajęcia ruchowe, by mogły w miłej atmosferze przygotować swoje ciało do spotkania z maleństwem.

Zapraszamy Szanownych Seniorów, by nasze studio mogło się stać miejscem cotygodniowych twórczych spotkań w miłym towarzystwie i ciepłej herbatce.

Zapraszamy wszystkie twórcze osoby do nawiązania współpracy, by nasz Maciej tętnił artystycznym życiem 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!:-)