Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Poznań
  Wroniecka 6
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 10:00 - 17:00
  Sob.10:00 - 17:00
  Niedz. 10:00 - 17:00
  Cena: od 0,00
  do 17,00 zł/osoba
  Kategoria: Muzea, zamki i pałace
  Tel:61 307 04 46, 737 796 440
  E-mail:info@blubry6d.pl

  Zamknięte

  Blubry - poznańskie legendy w 6D

  Chociaż większość rodziców chętnie zaprowadziłaby pociechę do muzeum, nie każdy maluch podziela ten entuzjazm. W sumie, trudno się dziwić - czy nigdy na szkolnej wycieczce nie zdarzyło Wam się spróbować opanowywania techniki spania na stojąco z otwartymi oczami? No właśnie… większość dzieci woli poznawać rzeczywistość wieloma zmysłami - jaka to frajda tylko patrzeć na nudne eksponaty? Znacznie lepiej jest ich dotknąć, usłyszeć, poczuć zapach, dać się wciągnąć akcji! Tylko gdzie znaleźć takie muzeum? Na przykład w Poznaniu. Poznajcie niepowtarzalne miejsce: Blubry6D!

   

  Skąd się wzięły Koziołki na poznańskim ratuszu? Zapraszamy w podróż po poznańskich legendach!

   

  Poznań w 6D, czyli co znajdziecie za drzwiami

  Blubry to inaczej brednie, czy bzdury - ale niech to Was nie zniechęca. Choć z pewnością miejsce do zwyczajnych nie należy. Ba! Niewiele ma wspólnego z rzeczywistością, jaką znamy. To koktajl zmiksowany z teraźniejszości, przeszłości i mnóstwa fantazji! Surrealistyczny wystrój atrakcji dodatkowo podkreślają rozdawane na wejściu okulary 3D, które pozwolą jeszcze bardziej zanurzyć się w tym niezwykłym doświadczeniu. A na miejscu:

  • wysłuchacie poznańskich legend i poczujecie się jak ich bohaterowie,
  • poznacie gwarę regionu - niektóre określenia zaskoczą nawet rodowitych poznaniaków!
  • obejrzycie fantastyczną makietę miasta,
  • doświadczycie rozmaitych efektów specjalnych - nie tylko wizualnych, jak lasery, ale też dźwiękowych i zapachowych - tych ostatnich oczywiście w postaci smakowitego aromatu Rogali Świętomarcińskich.

  A wszystko to zamknięte w niesamowitym labiryncie!

   

  Edukacja i zabawa - coś specjalnie dla maluchów

  Blubry 6D to nie tylko miejsce zabawy dla każdego - poza wycieczką obejmującą standardowe atrakcje, istnieje możliwość zorganizowania warsztatów z poznańskiej gwary - dzieciaki dowiedzą się, skąd się wzięła i kto się nią posługuje.

  Wasza pociecha jest zachwycona Blubrami i z żalem kończyła przygodę? Może wyprawicie jej tam urodziny? Do wyboru macie cztery pakiety, z czego dwa dostępne przez 7 dni w tygodniu. Na magicznych urodzinach maluchy będą mogły wcielić się w wybrane postaci, wysłuchać legend, a także wziąć udział w zabawie UV. Do tego pyszny poczęstunek - w końcu przy tylu atrakcjach trzeba nabrać sił!