Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Poznań
  Wiankowa 2
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 10:00 - 21:00
  Sob.10:00 - 21:00
  Niedz. 10:00 - 21:00
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Parki rozrywki
  Tel:501 355 153
  E-mail:recepcja@maltaski.pl

  Zamknięte

  Malta Ski

  Malta Ski to pełne atrakcji centrum sportowo-rekreacyjne ulokowane w Poznaniu nad jeziorem Maltańskim. Rozrywka i aktywny wypoczynek trwają tutaj przez cały rok. W zależności od sezonu, korzystać możemy z przeróżnych atrakcji w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. W piękne i słoneczne dni przybywających do Malta Ski skusić może tor saneczkowy lub karuzela; w śnieżne poranki i popołudnia, zamiast stać w korku i głowić się, czy w Tatrach spadło wystarczająco dużo śniegu, możemy wypróbować tutejszy ośnieżony stok narciarski. Zatem, czy to śnieg w zimie, czy słońce w środku lata, załóżcie wygodne buty i zbadajcie zakątki Parku Rozrywki Malta Ski! 

   

  Sezon letni 

  Jeżeli nad parkiem nie widać deszczowych chmur, śmiało można skierować swoje kroki do kolejki górskiej Adrenaline - już sama nazwa mówi nam, że głównym zadaniem tej atrakcji jest dostarczenie uczestnikom mocnych wrażeń. Kolejka wyposażona jest w hamulce i pasy, dzięki czemu siedząc w dwuosobowym wagoniku, jesteśmy całkowicie bezpieczni i z niemałą prędkością możemy pokonać 500-metrowy tor. Kolejnym zastrzykiem adrenaliny dla zwiedzających jest łańcuchowa karuzela wenecka wyglądem przypominająca karuzelę Montmartre w Paryżu. Obracając się w siodełku, wirujemy tuż przy jeziorze. Obie atrakcje zapraszają zarówno dorosłych, jak i dzieci.

  Sezon letni to doskonały czas dla dzieciaków lubiących trzymać kierownicę w rękach. Na terenie Malta Ski funkcjonuje wypożyczalnia ekorowerów, oferująca rowery od jednoosobowych po czteroosobowe. Dzieci marzące o prowadzeniu mechanicznych pojazdów można zapisać do Szkoły Małego Kierowcy. Jazda samochodzikiem na torze do złudzenia przypominającym prawdziwą drogę to niesamowite przeżycie, jak również szansa na poznanie kodeksu drogowego - zabawowy tor jest bowiem zaopatrzony w rzeczywiste znaki.

  W sezonie letnim goście wypróbować mogą także jazdę na torze saneczkowym, minigolfa czy zabawę na automatach - w maltańskim parku nie sposób się nudzić!

   

  Instruktorzy w Malta Ski pomagają stawiać pierwsze kroki na nartach i snowboardzie

   

  Sezon zimowy 

  Sezon zimowy zdominowany został przez narty i snowboard. Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej odnajdą się tutaj zarówno ci, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z na stoku, jak również zaawansowani poziomem amatorzy zimowych sportów. Malta Ski dysponuje stokiem głównym mierzącym 150 metrów długości oraz mniejszym stokiem liczącym tylko 30 metrów długości. Żeby dołączyć do białego szaleństwa, można skorzystać z kursów grupowych - 7- i 10-godzinnych (z uwzględnieniem grupy wiekowej). Jeśli zależy nam na czasie, możemy zapisać się na intensywny kurs 4-dniowy. Jazdy na nartach możemy uczyć się także na indywidualnych lekcjach z instruktorem. Na terenie Malta Ski działa także wypożyczalnia sprzętu, nie musimy więc martwić o narty, buty czy deski. Jedyne czego nam trzeba, to dobry humor i chęć nauki!