Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Poznań
  Św. Marcin 37
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Umysł
  Tel:515 142 991
  E-mail: dom.bajek.poznan@gmail.com

  Biblioteka Domu Bajek

  Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu przed komputerem? Książka jest dla Twojej pociechy synonimem przeżytku? A może szukasz wartościowej lektury dla malucha? Koniecznie odwiedź Bibliotekę Domu Bajek w Poznaniu! 

   

  Czytanie książek przenosi dzieci w magiczny świat wyobraźni

   

  Gdzie mieszkają książki?

  Biblioteka Domu Bajek mieści się w kameralnej kamienicy w samym sercu Poznania przy ulicy Św. Marcin 37. Jej dogodna lokalizacja sprawia, że można do niej dotrzeć bez trudu
  z każdego zakątka Poznania komunikacją miejską. W Bibliotece Domu Bajek książki mieszkają na kolorowych regałach i zachęcają do czytania barwnymi okładkami. Całe wyposażenie jest dostosowane do potrzeb najmłodszych czytelników - wysokość regałów, meble, poduszki, przybory do rysowania. 

   

  Co czytać?

  Każdy czytelnik Biblioteki Domu Bajek ma do wyboru książki zarówno z klasyki literatury dziecięcej jak i najnowsze publikacje. Lektury dostępne w Bibliotece wyróżniają się nie tylko wartościową treścią, ale także przepięknymi ilustracjami. Dom Bajek umożliwia przeniesienie się do świata księżniczek i rycerzy, ale także poznawanie tajników przyrody i sztuki. 

   

  Czytaj i rozwijaj wyobraźnię!

  Biblioteka Domu Bajek to nie zwyczajna wypożyczalnia książek, ale organizowane cyklicznie spotkania z książką w roli głównej - Czytanda. Każde spotkanie ma charakter warsztatowy i polega na rozbudzaniu wyobraźni dzieci poprzez literaturę. Czytaniu na głos towarzyszą zajęcia artystyczne i ruchowe. Udział w Czytandach to doskonała okazja do odkrywania książek, rozwoju umiejętności plastycznych, a także zawierania nowych znajomości.

   

  Znajdź nas!

  Wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności Biblioteki oraz organizowanych przez nią wydarzeń są dostępne na stronie internetowej www.dombajek.pl oraz profilu na facebooku www.facebook.com/pg/bibliotekadomubajek/about/?ref=page_internal