Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Barlickiego 3
  Kiedy:
  Pn. nieczynne
  Wt. 18:00 - 20:15
  Śr. nieczynne
  Czw. nieczynne
  Pt. nieczynne
  Sob. 10:00 - 12:15
  Niedz. nieczynne
  Cena: darmowe
  Kategoria: Taniec
  Tel:(32) 232-69-54
  E-mail:mdk@mdk.gliwice.pl

  Zamknięte

  Zespół Tańca Współczesnego Iluzja

   

   

  Zespół Tańca Współczesnego ILUZJA - działa z licznymi sukcesami już od 25 i zrzesza utalentowaną tanecznie młodzież w wieku od gimnazjum po studia. Nasi tancerze to entuzjaści tańca współczesnego i nowoczesnego. Naszymi absolwentami są bardzo dobrzy instruktorzy i uczestnicy telewizyjnych programów tanecznych. Pracujemy w różnych technikach tanecznych , ilustrując ruchem nasze emocje związane z inspirującą nas muzyką. Tańczymy modern - jazz lirycal jazz, contempory dans i realising ale także różne odmiany hip- hopu (free style) Corocznie jesteśmy laureatami Ogólnopolskich i Wojewódzkich Festiwali Tanecznych.


  Uczestniczymy w wielu koncertach na terenie naszego Miasta i województwa - reprezentujemy kulturę gliwicką za granicą. Nasze ostatnie osiągnięcia to wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym w Częstochowie oraz II miejsca na Festiwalach Międzywojewódzkich w Tarnowskich Górach i Gliwicach (Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży.

  Zapraszamy do współtworzenia naszego zespołu młodzież z doświadczeniem tanecznym oraz osoby, które naprawdę kochają taniec i są zdecydowane rozwijać swoją ekspresję ruchową.
   

  Prosimy o pojawienie się na dowolnych zajęciach zespołu lub o kontakt z instruktorem.

  Instruktor: Zofia Dąbrowska