Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Pszczyńska 315
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 10:00 - 21:00
  Sob.10:00 - 21:00
  Niedz. 10:00 - 20:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sale zabaw
  Tel:32 778 50 00

  Zamknięte

  Sala zabaw Figle Migle

  Konstrukcja ze ślizgawkami, drabinkami, mała ścianka wspinaczkowa, miejsce relaksu dla najmłodszych czy wygodny pokój dla rodziców z małymi dziećmi. W Gliwicach ruszył nowoczesny plac zabaw. Znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna. Jest bezpłatny i dostępny w godzinach otwarcia obiektu. Zobacz zdjęcia!

   

   

  Plac zabaw 'Figle Migle' jest nową, bezpłatną atrakcją Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach. Działa na poziomie +1, tuż obok strefy restauracyjnej.
  Jego główną powierzchnią jest sala zabaw ze specjalną konstrukcją z drabinkami, zjeżdżalniami i małą ścianką wspinaczkową, całość jest utrzymana w egzotycznej aranżacji. 'Figle Migle' to także nowoczesny pokój relaksu dla dzieci. Najmłodsi mogą w nim wypocząć przy stolikach lub na wygodnych pufach, aby znów powrócić do zabawy. Mają do dyspozycji zabawki tradycyjne oraz interaktywne. Nie brakuje również dużej tablicy do pisania.

   

  To przestrzeń, która z pewnością zyska przychylność zarówno wśród naszych najmłodszych klientów, jak i  wśród ich rodziców. Na maluchy czekają tutaj gry i zabawy, a dla dorosłych przygotowaliśmy wygodne miejsce do chwili odpoczynku, skąd będą mogli obserwować swe pociechy. Jest również pomieszczenie, w którym można w spokoju nakarmić i przewinąć dziecko. Nazwa 'Figle Migle', została wybrana przez naszych klientów podczas konkursu zorganizowanego na profilu Facebook. - mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

   

   

  W specjalnym pokoju dla opiekunów dzieci bawiących się w sali czeka m.in. podgrzewacz do mleka, przewijak oraz wygodny fotel. Poza tym dorośli mogą skorzystać z kilku stolików, znajdujących się tuż przy wejściu do sali zabaw, gdzie można poczekać na dzieci i skorzystać z gniazdek do ładowania telefonów komórkowych. Jest także toaleta dostosowana do potrzeb  najmłodszych. - Rodziny czują się u nas komfortowo i bezpiecznie. - mówi Katarzyna Lenartowicz. - W Europie Centralnej mogą spędzać czas na wiele sposobów. KolejkowoGaleria Figur Stalowych, sklepy dla dzieci, kawiarnie to tylko niektóre z propozycji. Cały czas wsłuchujemy się w oczekiwania odwiedzających nas rodzin, a nowa oferta stara się im sprostać. - dodaje.