Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
  • Strefa matki z dzieckiem
Gdzie: Zabrze
Wallek-Walewskiego 25
Kiedy: Godziny do ustalenia
Wiek: Maluch
Cena: od 235,00
do 510,00 zł/osoba
Kategoria: Umysł
Tel:662 137 881
E-mail:biuro@teczowydomek.net

Tęczowy Domek

 

Stworzyliśmy Tęczowy Domek z myślą o najmłodszych, dlatego dbamy, by był on miejscem przyjaznym zarówno maluchom jak i rodzicom. Nasze zajęcia są przede wszystkim rozwijającą, zorganizowaną ZABAWĄ EDUKACYJNĄ w grupie rówieśniczej, czyli czymś, czego każde dziecko potrzebuje i czego wartości nie da się przecenić.

 

Tęczowy Domek nie jest ani żłobkiem ani przedszkolem - zajęcia u nas to cykle zajęć edukacyjnych o określonej tematyce. Staramy się, żeby nasze Tęczowe Zajęcia dostarczały dzieciom mnóstwa wrażeń i bodźców do rozwoju w różnych obszarach, dlatego każda godzina zajęć ma inny motyw przewodni:

 
     1. język i intelekt     2. ruch i sport     3. zajęcia kreatywne     4. muzyka i sztuka
 

 

Prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie - z jednej strony o ogromnej wiedzy i umiejętnościach,
z drugiej po prostu z wielkim sercem dla dzieci i poczuciem odpowiedzialności. Grupą zajmuje się zawsze dwóch prowadzących jednocześnie.

 

Ważne jest dla nas, aby rodzice wiedzili, co się u nas dzieje i mieli łatwy kontakt z prowadzącymi. Aby to zapewnić, rodzice otrzymują tygodniowe plany zajeć i mogą bez ograniczeń przyglądać się zajęciom przez lustra weneckie.

 

 

Dodatkowym atutem (i niemałą atrakcją dla dzieci) są Tęczowe Zajęcia z angielskim prowadzone według metody Teddy Eddie. Za każdym razem Miś Eddie ku uciesze dzieci wyskakuje ze swojej skarpety, aby nauczyć dzieci czegoś nowego.

 

Zapraszamy Serdecznie!