Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Kraków
Sławkowska 17
Kiedy:
Pn. - Pt. 09:00 - 15:00
Sob.10:00 - 18:00
Niedz. 10:00 - 18:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 9,00
do 18,00 zł/osoba
Kategoria: Świat zwierząt
Tel:(12) 422 19 01
E-mail:office@isez.pan.krakow.pl

Zamknięte

Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN

Ciekawi Cię wszystko, co związane jest ze zwierzętami? Chcesz wiedzieć więcej, pogłębić dotychczasową wiedzę i zobaczyć najlepsze zbiory naukowe? Zdecydowanie zapraszamy do Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt Polskiej Akademii Nauk w Krakowie!

Historia Instytutu rozpoczyna się już w roku 1865, kiedy to założono Komisję Fizjograficzną, a także Muzeum Przyrodnicze (zwane również fizjograficznym w tym czasie), które możemy zwiedzać do dnia dzisiejszego.

 

Dzięki temu wspaniałemu miejscu, możemy dowiedzieć się wielu istotnych informacji na temat ewolucji, czy bioróżnorodności świata zwierząt, zapoznać się także z badaniami naukowymi, dotyczącymi różnych aspektów życia zwierzaków, bo przecież w każdym z nas tkwi odrobina niezaspokojonej ciekawości w tym temacie, prawda? Warto skorzystać ze zbiorów ISEZ, nie każde miejsce jest nam w stanie zapewnić tak wysokie standardy naukowe, jak to!

W Muzeum podziwiać możemy aż 2 miliony unikalnych okazów kręgowców i bezkręgowców kopalnych, oraz współczesnych, a biblioteka tego miejsca posiada jeden z największych księgozbiorów w dziedzinie zoologii

 

Jeżeli więc kochasz zwierzęta, pragniesz zobaczyć jak się rozwijały, chcesz dowiedzieć się znacznie więcej, to serdecznie zapraszamy do Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN w Krakowie, gdzie każda niewiedza zostanie uzupełniona, a ciekawość zaspokojona w stu procentach! Jeszcze więcej informacji i ciekawostek, dostępne na stronie: http://www.isez.pan.krakow.pl.