Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Wi-fi
  • Strefa matki z dzieckiem
  • Miejsce na wózki
Gdzie: Gdańsk
Cieszyńskiego
Kiedy:
Pn. - Pt. 06:30 - 18:30
Sob. nieczynne
Niedz. nieczynne
Wiek: Wszyscy
Cena: do uzgodnienia
Kategoria: Żłobki i przedszkola
Tel:583000023
E-mail:biuro@megamocnichelm.pl

Otwarte

Niepubliczne Przedszkola i Żłobki MegaMocni

Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DyNaMo powstało w 2012 roku z inicjatywy ludzi chętnych
do podejmowania nowych działań, które mają na celu rozwój i integrację społeczną. Stowarzyszenie inicjuje wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych przedsięwzięcia edukacyjne, promujące postawę ciągłego doskonalenia, rozwijania kompetencji i prowadzenia działań niezbędnych dla pełnego rozwoju osobowości człowieka. 

 

Przedszkola:

 

MegaMocni to trzy przedszkola i żłobki. W 2012 roku, na Zaspie, powstało pierwsze z nich - Przedszkole Artystyczno-Logopedyczne. Postępy naszych podopiecznych ciągle dają nam siłę do dalszego działania! Dlatego we wrześniu 2015 rok uruchomiliśmy kolejną placówkę na Chełmie. Jest to przestronne i nowoczesne centrum edukacyjne, skupiające żłobki, przedszkole dwujęzyczne oraz wyspecjalizowaną kadrę. W maju 2016 roku wystartował nasz najnowszy projekt - MegaMocni Koga w dzielnicy Stogi, gdzie poza kameralnymi, nasłonecznionymi salami dzieci mają do dyspozycji duży ogród o powierzchni 1200 m2

Na 2017 rok planowane jest otwarcie kolejnej placówki MegaMocni Suchanino!

zapraszamy na: http://przedszkolemegamocni.pl/

 

Poradnia:

 

W 2016 roku w naszej jednostce na Chełmie powstała Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna DyNaMo. Działając z powodzeniem na płaszczyźnie edukacji dzieci w wieku przedszkolnym, postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o usługi oferowane przez specjalistów z dziedziny psychologii, pedagogiki i logopedii. Są to nie tylko kompleksowe usługi diagnostyczne i terapeutyczne, ale też konsultacje oraz warsztaty i szkolenia, również z innych dziedzin.  Prowadzimy również terapię dzieci z orzeczeniem o wczesnym wspomaganiu rozwoju.

zapraszamy na: http://www.pppdynamo.pl/

 

Urodzinki:

 

Przyjęcie urodzinowe to spotkanie szczególne i wyjątkowe. Przedszkole MegaMocni wychodząc naprzeciw pragnieniom najmłodszych i dorosłych prezentuje specjalną ofertę urodzinową! Nasze Centrum Urodzin zaspokoi pragnienie każdej dziewczynki i chłopca o urodzinach jak… z bajki.

zapraszamy na: http://urodzinki.przedszkolemegamocni.pl/

 

Wynajem sal:

 

Nasza placówka na Chełmie to, poza innowacyjnymi salami dla grup przedszkolnych i żłobkowych, również dwie sale wykładowo-konferencyjne, które z przyjemnością przekażemy do Państwa dyspozycji.

zapraszamy na: http://www.megamocnichelm.pl/oferta/wynajem-sal