Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Na zewnątrz
Gdzie: Gliwice
Barlickiego 3
Kiedy:
Pn. nieczynne
Wt. nieczynne
Śr. nieczynne
Czw. 16:00 - 19:00
Pt. 16:00 - 19:45
Sob. nieczynne
Niedz. nieczynne
Cena: darmowe
Kategoria: Fotografia
Tel:501 079 137
E-mail:mdk@mdk.gliwice.pl

Zamknięte

Grupa fotograficzna Aczkolwiek

 

Grupa fotograficzna Aczkolwiek powstała we wrześniu 2007 jako koło fotograficzne Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach. Od samego początku przyświecał jej cel stworzenia dla młodzieży miejsca twórczego, podejmującego polemikę z tworzywem fotografii artystycznej. Stworzenia otwartego środowiska dla osób zaczynających przygodę ze światem obrazu fotograficznego.

 

Na cotygodniowych spotkaniach uczestnicy razem zgłębiają tajniki fotografii analogowej i cyfrowej, otwarcie dyskutują na temat obserwacji rzeczywistości, delikatnej tkanki estetyki obrazu, wartości oraz problemów natury filozoficznej i socjologicznej. Uczą się od największych mistrzów fotografii światowej - oczywiście nie bezpośrednio, lecz za pośrednictwem pozostawionego dziedzictwa dorobku wielkich autorytetów.

 

Przy wszelkich okazjach starają się doświadczać jak najwięcej, dlatego nie obce są im większe imprezy oraz wystawy organizowane w zasięgu możliwości komunikacyjnych.

 

 

W swoich pracach skupiają się przede wszystkim na fotografii reportażowej i dokumentalnej oraz na zdjęciach studyjnych. Jako grupa "ACZKOLWIEK" mają na koncie wiele sukcesów w konkursach fotograficznych, prace wychowanków zostają dostrzeżone min. na ogólnopolskich oraz regionalnych konkursach fotograficznych.

 

 

Zainteresowanych zapraszamy na stronę:
http://grupa-aczkolwiek.blogspot.com