Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
  • Strefa matki z dzieckiem
  • Szatnia
  • Miejsce na wózki
Gdzie: Częstochowa
Ludwika Wawrzynowicza 6/3
Kiedy:
Pn. - Pt. 10 - 18:00
Sob. nieczynne
Niedz. nieczynne
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Kategoria: Żłobki i przedszkola
Tel:666105100
E-mail:krecik.edu@gmail.com

Otwarte

'KRECIK' - Kreatywne Rozwijanie Energii, Ciekawości i Kultury.

Dążymy do rozwoju dzieci poprzez pobudzanie wyobraźni i kreatywności. Wykorzystujemy ich spontaniczną energię i twórcze zaangażowanie.Nasze warsztaty i zajęcia są zaprojektowane tak, by były dla nich przygodą, na którą czekają. Mają dawać radość, pobudzać zmysły, uczyć świadomości ciała i rozwijać jego plastykę.

Pomagamy dzieciom przezwyciężać ich słabości oraz pokonywać powstające między nimi bariery. Uczymy dzieci samodzielności, dając im możliwość podejmowania decyzji.

 

Zajęcia dla bobasów co się uczą wygibasów.

Każdy z nas doskonale wie, że rozwój jest ważny na każdym etapie życia.
My ze swoimi zajęciami chcemy zapewnić go waszym kochanym nieborakom od samego początku. Nasze zajęcia zakładają aktywne uczestnictwo właśnie tych najmniejszych, którzy zaczynają być mobilni i odczuwają pierwsze potrzeby kontaktu z innymi i najbliższym otoczeniem. Uczestnikom naszych zajęć dostarczymy bodźców sensorycznych, muzycznych, ruchowych i manipulacyjnych. Zajęcia angażują również was - rodziców - poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach. Dzięki wam dzieci będą mogły odkrywać i cieszyć się wspólnie z wami nowymi wrażeniami, a jak wiemy, wspólne przeżycia i doznania pogłębiają wzajemne relacje.

 

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci przygotowujące do przedszkola

Zajęcia adaptacyjne są wspaniałą propozycją dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, poznania nowych kolegów i wielu nowych przygód. Zajęcia mają na celu usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami i nauczycielkami.

Czy chcesz aby Twoje dziecko bez stresu i z wielką radością powędrowało do przedszkola?

Czy martwisz się, jak zareaguje na nowe otoczenie, nowych kolegów i nową Panią?

Zastanawiasz się czy jest wystarczająco samodzielne, by podołać wszystkim wyzwaniom?

Nie zastanawiaj się dłużej! Pomóż swojemu dziecku oswoić nieznane i poznać radość bycia przedszkolakiem.


Zajęcia teatralne

To twórcze, cykliczne i tematyczne spotkania rodziców z dziećmi (zajęcia plastyczno -teatralno -lalkarskie). Będziemy tworzyć od podstaw i podróżować w świat Teatru Małego Widza:-)
Powstaną lalki, maski, będą inspiracje, animacje i około teatralne wariacje!

 

Zajęcia muzyczne

Podczas naszych spotkań dla najmłodszych będziemy zapoznawać się z muzyką, jej różnorodnym charakterem i rytmem, bogactwem dźwięków, które nas otaczają, instrumentami. Nie zabraknie zabaw muzyczno-ruchowych, śpiewanek-mruczanek czy wesołych improwizacji, które z pewnością korzystnie wpłyną na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci oraz zostawią pozytywne doświadczenie kontaktu ze sztuką.