Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  aleja Poniatowskiego 1
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Zajęcia sportowe
  Tel:22 295 90 00
  E-mail:biuro@2012plus.pl

  PGE Narodowy

   

  PGE Narodowy

   

  Stadion Narodowy w Warszawie został wybudowany specjalnie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Od tamtej pory jest swoistą wizytówką naszej stolicy, a dla wielu turystów jest obowiązkowym punktem na liście miejsc do odwiedzenia. 

  Misją PGE Narodowego jest przede wszystkim bycie otwartym i dostępnym dla wszystkich, dlatego obiekt można zwiedzać siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. Co chwilę pojawiają się informacje o nowych wystawach, koncertach i innych, często nieszablonowych atrakcjach.

   

  'Odważ się być zdrowym na PGE Narodowym' - jedna z rodzinnych imprez 

   

  PGE Narodowy oferuje multum atrakcji dla małych kibiców oraz ich rodziców. Polecamy m.in. zwiedzanie stadionu z przewodnikiem - to doskonała okazja, aby poczuć się jak prawdziwy kibic, poznać tajniki działania tego ogromnego obiektu, a także odwiedzić szatnię, w której do meczy przygotowywały się największe gwiazdy footbollu, takie jak Robert Lewandowski czy Christiano Ronaldo. Warto tutaj zaznaczyć, że przy zwiedzaniu indywidualnym, dzieci do 5 lat wchodzą za darmo. 

   

  Urodziny na PGR Narodowym

   

  W ofercie stadionu znajdziemy także możliwość zorganizowania urodzin dla naszej pociechy. W tym celu przygotowane zostały dwie opcje - dla dziewczynek oraz dla chłopców. Każda z imprez prowadzona jest przez zawodowych animatorów. Dla małych przedstawicielek płci pięknej w ramach gier i zabaw będzie przeprowadzony casting na najlepszą cheerliderkę, samodzielne wymyślanie choreografii oraz wcielenie się w sportowców z różnych dyscyplin. Dla młodych gwiazd piłki nożnej przygotowano m.in. konkurs na króla strzelców i mecz piłki nożnej. Możemy także połączyć oba scenariusze lub dokupić atrakcje dodatkowe, jak występ iluzjonisty czy imienne medale. Warto również zapoznać się z opcją zwiedzania dla rodziców, które zajmie im czas w oczekiwaniu na zakończenie imprezy. 

   

  Zimowy Narodowy - skatepark

   

  Sezon wiosenny i letni to okres odbywania się meczy lub treningów na arenie PNG Narodowego. Jednak zimą obiekt ten przeradza się w małe, lodowe miasteczko, w którym możemy pojeździć na łyżwach czy spróbować sił w innych sezonowych sportach, jak np. curlingu. Dla tych, którzy nie przepadają za chłodnymi rozrywkami, proponujemy udostępniony na poziomie 4. skatepark. Można tam pojeździć na rolkach, deskorolkach, longboardach, hulajnogach oraz BMX-ach. 

  Po dniu pełnym wrażeń i emocji zachęcamy również do odwiedzenia pobliskiego parku miejskiego. Znajdą tam Państwo huśtawki, hamaki oraz trasy do biegania czy jazdy na rolkach lub rowerze. 

  Otwarcie Zimowego Narodowego