Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Na zewnątrz
Gdzie: Warszawa
Boleść/Sanguszki
Kiedy: Godziny do ustalenia
Wiek: Wszyscy
Cena: darmowe
Kategoria: Parki rozrywki
Tel:22 849 32 86

Park Fontann

To niezwykłe miejsce powstało w 2011 roku, kiedy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji obchodziło swój jubileusz 125-lecia. Park to kompleks 4 fontann, które obejmują 367 dysz wodnych (z czego ponad 200 jest sterowanych cyfrowo), prawie 300 reflektorów ledowych oraz laser RGB.

 

Do warszawskiego Parku Fontann warto zajrzeć przede wszystkim w letnie, weekendowe wieczory

 

Multimedialne pokazy odbywają się w miesiącach wiosennych i letnich - od maja do września. W ciągu dnia, w godzinach popołudniowych, warto się tu wybrać na wodne widowisko, natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory ((czasem także w inne dni tygodnia) - po zapadnięciu zmroku - rozpoczyna się półgodzinny multimedialny pokaz 'woda-światło-dźwięk', wprawiający w zachwyt grą świateł i kolorów.  

Zapraszamy każdego z osobna, jak i całe rodziny, na niecodzienny i fantastyczny spektakl - gwarantujemy pełnię radości zarówno dużym, jak i tym najmłodszym widzom!

 

UWAGA:

Przed wycieczką do Parku Fontann warto sprawdzić dokładną godzinę pokazu, informacje dostępne są na stronie www.parkfontann.pl oraz na Fb. Wstęp na widowisko jest bezpłatny.