Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice, Zabrze
  Jasna 31B, Kopernika 16, Sądowa 4/1, Walek-Wallewskiego 25
  Kiedy:
  Pn. 14:00 - 18:00
  Wt. 14:00 - 18:00
  Śr. 14:00 - 18:00
  Czw. 14:00 - 18:00
  Pt. nieczynne
  Sob. nieczynne
  Niedz. nieczynne
  Wiek: Wszyscy
  Cena: do uzgodnienia
  Kategoria: Umysł
  Tel:606 262 591
  E-mail:gliwice1@clancity.pl

  Zamknięte

  CLAN City - school of English

   

   

  Witamy Cię w CLAN CITY - szkole języka angielskiego z 15-letnim stażem.
  Nasi kursanci uczestniczą w przemyślanychprogramach osobnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy przede wszystkim komunikacji, ale też skutecznie przygotowujemy do ważnych egzaminów.
   

  Skąd wiemy, że nasze kursy są naprawdę dobre? Potwierdzają to mamy-anglistki, które decydują się właśnie nam powierzyć edukację językową swoich pociech!

   

  Posiadamy status oficjalnego Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English (Exam Preparation Centre). Niektóre egzaminy nasi kursanci otrzymują w cenie kursu (YLE), a na resztę otrzymują spore rabaty (np. FCE, CAE, IELTS). Ambitnym dajemy ścieżkę edukacji, która pozwala na zdanie egzaminu First (FCE) już w wieku gimnazjalnym. 

   

  Poza prowadzeniem naszych szkół, zajmujemy się szkoleniem nauczycieli i metodyków. Tworzymy także materiały do nauki języka angielskiego. Metoda naszego autorstwa - Teddy Eddie - otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody 'The ELTons' przyznawanej przez British Council.

   

  Jesteśmy też członkami  PASE - Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych (z ramienia Teddy Eddie) oraz IATEFL - Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce.

   

  Daj się do nas zaprosić, a postaramy się zaskoczyć Cię - pozytywnie, oczywiście!