Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
  • Wi-fi
Gdzie: Lublin
Dragonów 3a
Kiedy:
Pn. - Pt. 16:00 - 20:00
Sob.10:00 - 14:00
Niedz. nieczynne
Wiek: Wszyscy
Cena: od 30,00
do 65,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:571339649
E-mail:kontakt@rytmimelodia.pl

Zamknięte

Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna

Szkoła powstała w 2010 roku. Początkowo funkcjonowała w ramach sieci franczyzowej YAMAHA, aby w czerwcu 2018 roku rozpocząć działalność pod swoją własną marką 'Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna'. Wyróżnia nas indywidualne podejście do ucznia, który muzyczne umiejętności może doskonalić we własnym rytmie, nieustannie trenując pod okiem profesjonalnych muzyków. Możemy zapewnić Państwa, że instruktorzy kochają to, co robią i podczas zajęć starają się zarazić tym swoich uczniów - nawet tych najmłodszych, dbając przez cały okres nauki o prawidłowe przygotowanie do publicznych występów - zarówno przed małą, kameralną widownią, jak i tą zgromadzoną w sali koncertowej. Z tego względu Szkoła regularnie organizuje koncerty i występy, podczas których chętni mogą ćwiczyć swoje sceniczne umiejętności.

 

Prowadzimy naukę gry dla dzieci i dorosłych na:
- gitarze klasycznej,
- gitarze elektrycznej,
- gitarze basowej,
- ukulele,
- pianinie/keyboardzie,
- skrzypcach,
- perkusji,
- saksofonie,
- trąbce.

Zapraszamy także na naukę śpiewu i emisji głosu.

Oferujemy ponadto dodatkowe zajęcia:
- kształcenie słuchu,
- zajęcia z gry w zespole,
- zajęcia muzyczne dla maluchów (zajęcia dla dzieci od 4. miesiąca do 5 lat - w odpowiednich grupach wiekowych; zawierają m.in. elementy rytmiki oraz kształcenia słuchu).
 

Szkołę Muzyczną założył Piotr Mach - pierwszy trębacz Filharmonii Narodowej, a także muzyk, który nagrywał ścieżki dźwiękowe, m.in. do filmów Pianista, Różyczka, Kochaj i tańcz, a w swojej długiej karierze współpracował z artystami takimi jak Kayah, Krzysztof Penderecki, Krzysztof Cugowski, Wojciech Kilar czy zespół YES. Do dziś nieustannie występuje podczas licznych koncertów, a jednocześnie osobiście uczy gry na trąbce. Ponadto, prowadzi zajęcia dla najmłodszych w ramach wczesnodziecięcej edukacji muzycznej - jego kolejnej pasji.

 

Zgodnie z powiedzeniem: 'Nigdy nie jest za późno' zapraszamy również dorosłych, aby wzbogacili swoje życie poprzez czynne zajmowanie się muzyką w różnych jej formach, jak np. śpiew, czy gra na instrumencie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak fantastycznie może to wpłynąć na codziennie życie. Nauka gry na gitarze, pianinie, perkusji lub saksofonie i innych instrumentach dla dorosłych jest możliwa i serdecznie zachęcamy do jej podjęcia!


Zapraszamy do sprawdzenia, jak wyglądają zajęcia prowadzone w naszej szkole podczas bezpłatnej lekcji próbnej. Mamy ogromną nadzieję, że czas z nami spędzony będzie dla Państwa owocny, a przede wszystkim, że przyniesie tyle satysfakcji i radości, ile codziennie przynosi jej nam.