Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wodzisław Śląski
  Franciszka Matuszczyka
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 08:00 - 22:00
  Sob.08:00 - 22:00
  Niedz. 08:00 - 22:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Parki rozrywki
  Tel:+48 513 713 180
  E-mail:trzywzgorza@wodzislaw-slaski.pl

  Zamknięte

  Rodzinny Park Rozrywki 'Trzy Wzgórza'

  Dzieciom często trudno się zdecydować, na co mają ochotę - to rodzice muszą głowić się nad atrakcyjną rozrywką. W przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo, iż maluch spędzi niezagospodarowany czas przed telewizorem lub komputerem. Dlatego wyprawa do parku rozrywki wydaje się być bardzo interesującą perspektywą spędzenia dnia w rodzinnym gronie. Jeden z takich obiektów znajduje się na południu Polski - w Wodzisławiu Śląskim. Kompleks nosi wdzięczną nazwę Rodzinnego Parku Rozrywki 'Trzy Wzgórza'. Zapewniamy, że atrakcji wystarczy wam na cały dzień, a wieczorem żal będzie wyjeżdżać. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno maluchy, starszaki, jak i ich rodzice

   

  W wodzisławskim Rodzinnym Parku Rozrywki znajduje się jeden z najlepszych skate parków w Polsce 

   

  miejsce pełne atrakcji dla małych i dużych

  Żadna wizyta w wesołym miasteczku nie może obejść się bez zaliczenia toru przeszkód - w tym przypadku - dodatkowo kilka metrów nad ziemią. Mowa tutaj oczywiście o parku linowym. Dzieci przed rozpoczęciem przygody zostaną odpowiednio przeszkolone i zostanie im założony sprzęt asekuracyjny. Kolejnym bardzo interesującym miejscem położonym na terenie obiektu jest arena do gry w chowanego. Skrywa ona przed uczestnikami wiele tajemnic i tym samym ogrom kryjówek. Niektóre zakamarki gwarantują czasochłonne poszukiwania! Pamiętacie jak w czasach waszego dzieciństwa głównym punktem spotkań ze znajomymi była gra w kapsle? W Parku stworzono do tej zabawy specjalny tor. Wszystko po to, aby pokazać maluchom, że tak prosta i banalna gra także potrafi przynieść wiele frajdy.

  Wiecie na czym polegają rozgrywki w bule? Jeśli nie, to koniecznie musicie udać się na tor. Sami zauważycie, że rzucanie metalowymi kulkami potrafi być wciągające i przynieść sporą dawkę emocji. Bardzo fajną atrakcją wodzisławskiego Parku są także kręgle rosyjskie - gra plenerowa oraz labirynty. Szukanie odpowiedniego wyjścia potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny! 

  Skate Park - należący do największych i najlepiej przygotowanych w Polsce - zaprasza wszystkich wielbicieli rowerów, rolek, deskorolek. Poza tym po całym obiekcie można poruszać się rowerem na wyznaczonych ścieżkach. Dla modelarzy rajem będzie tor pojazdów zdalnie sterowanych i tor dla modeli jeżdżących - sprawdźcie swój refleks i koncentrację!  Dodatkowo na terenie Parku znajdują się place zabaw, gry planszowe - plenerowe, a także boiska do różnych gier zespołowych. 

   

  Naturalne ukształtowanie terenu Parku pozwala na dobrą zabawę również zimową porą

   

  Jak widzicie - na pewno nie będziecie się nudzić. Koniecznie musicie umieścić Rodzinny Park Rozrywki na swojej liście miejsc wartych odwiedzenia!