Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Wodzisław Śląski
Kubsza 17
Kiedy:
Pn. 14:30 - 16:00
Wt. 14:30 - 19:30
Śr. 15:40 - 16:40
Czw. nieczynne
Pt. nieczynne
Sob. nieczynne
Niedz. nieczynne
Cena: od 20,00
do 40,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:(32) 455 48 55
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Zamknięte

Indywidualne lekcje gry pianinie

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na indywidualne lekcje gry pianinie, które, oprócz praktycznej lekcji gry na instrumencie, obejmują również grupowe zajęcia teoretyczne.

Oferujemy także możliwość uczęszczania na prywatne lekcje śpiewu.

 

Koszt: 20 zł za lekcję dla dzieci do 6 roku życia; 40 zł dla wszystkich powyżej 6 roku życia (dzieci starsze, młodzież, dorośli).

Cena obejmuje koszt jednej godziny teorii i godzinnej praktyki.

 

Zajęcia prowadzone są przez Hannę Rodzoń.  Termin poszczególnych lekcji umawia się bezpośrednio z instruktorem. Zapisy odbywają się u instruktora w trakcie zajęć.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

poniedziałek: 14:30-16:00

wtorek: 14:30 - 19:30

środa: 15:40 - 16:40

 

 
 
kilka słów O PROWADZĄCEJ:

Hanna Rodzoń studiowała na Wydziale Wychowania Muzycznego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W czasie studiów kierowała amatorskim zespołem wokalno-instrumentalnym Arka w Wodzisławiu Śląskim. Udzielała również lekcji w zakresie gry na fortepianie, emisji głosu, kształcenia słuchu i harmonii -  przygotowywała dzieci do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych, a młodzież do egzaminów na Akademię Muzyczną. Hanna Rodzoń pracowała w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Rybniku i w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Wodzisławiu Śl.  jako nauczyciel gry na fortepianie; była również nauczycielem fortepianu i teorii w Centrum Kulturalno-Oświatowym w Rydułtowach. Aktualnie studiuje grę na fortepianie.