Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
  Gdzie: Ruda Śląska
  Piotra Niedurnego 69
  Kiedy: od 05-04-2017 16:30
  do 28-06-2017 16:30
  Wiek: Przedszkolak
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:32 2486 240, wew. 24
  E-mail:sekretariat@mckrudasl.pl

  Klub Malucha

  NOWOŚĆ! KLUB MALUCHA OD KWIETNIA W MCK - ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

  Począwszy od  5 kwietnia, zapraszamy na zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 4-6 lat i ich rozwoju w kierunkach artystycznych. 

   

  Spotkania odbywać się będą każdą środę o godz. 16.30. Czas trwania zajęć: 45 minut. Udział bezpłatny - z uwagi na ograniczoną ilość miejsc - obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 32 2486 240, wew. 24.

   

  W programie zajęć znajdą się: rytmika, prace plastyczne (z wykorzystaniem różnych materiałów - m.in. skręcanie balonowych zwierząt, modelowanie figurek z plasteliny, tworzenie gniotek, rysowanie, malowanie itp.), gry i zabawy muzyczno - ruchowe, także z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz wiele innych atrakcji. 

  Dzieci w tym wieku charakteryzuje niezwykła chęć poznawania nowego i łatwość przyswajania przekazywanych treści. Formuła spotkań gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę, a nauka dzieje się niejako "przy okazji".

  Animatorką Klubu Malucha jest Katarzyna Niemiec - studentka pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej z głową pełną pomysłów i chęci do realizacji. Nie lubi siedzieć w miejscu, woli aktywnie działać. Uważa, że w pracy najważniejsza jest kreatywność i dobra zabawa - tego maluchom z całą pewnością nie zabraknie w środowe popołudnia!