Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Dolnych Wałów 3
  Kiedy: od 14-10-2018 10:20
  do 14-10-2018 12:20
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:+32 231-56-99
  E-mail:kasa@amok.gliwice.pl

  Dziecięcy Salonik Filmowy z WIELKIM ZŁYM LISEM

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie! Szczegółów szukajcie na naszym Fb ;)

   

   

  Twórcy nominowanego do Oscara filmu Ernest i Celestyna tym razem zabierają nas na wieś, która bynajmniej nie jest miejscem sielskiej ciszy i spokoju, czeka tam za to galeria barwnych, wzruszających postaci i potężna dawka humoru. Kaczka i Królik pomagają bocianowi ze złamanym skrzydłem dostarczyć niemowlę, a następnie ruszają na ratunek Św. Mikołajowi uwięzionemu w obrazie wiszącym na ścianie gospodarstwa. Niezdarny Lis z miernym skutkiem próbuje pożreć Kurę.  Ten film to zabawna, ciepła i pięknie zanimowana propozycja dla młodych widzów.

  Animacja dwukrotnie zdobyła tytuł najlepszego filmu dla dzieci (Warszawski Festiwal Filmowy, MFFMW 'Ale Kino!') oraz Cezara dla najlepszego filmu animowanego.

   

  <<< Zwiastun filmu znajdziecie w zakładce po lewej stronie 'Multimedia' <<<

   

  Bilety: 10 zł | do nabycia również on-line:

   <<<  link w zakładce 'Kup bilet' <<<

   

  wiek: 6+

   

   

  Nim rozpoczniemy przygodę z bohaterami filmu, poćwiczymy bardzo przydatne umiejętności. Bo przecież nigdy nie wiecie, kiedy trzeba będzie wyręczyć krnąbrnego bociana w dostarczeniu niemowlęcia, chronić bezbronne pisklęta, albo uczynić wszystko, by zachować magię Świąt. Jak nic w takich sytuacjach sprawdzą się kuglarskie sztuczki. W ich opanowaniu pomogą animatorzy, którzy w pedagogice cyrku, wrzuconej w formę roześmianych igraszek, czują się jak lis w kurniku!

  W krainę dobrego humoru przeniosą Was Bozen Dynga i Hapijama Fun Art. Bozeńskie gry, zabawy i cyrkowe harce z pewnością rozchmurzą jesienne niebo i Wasze buzie.

   

  od godz. 10.20 w holu kina