Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Szczecin
  pl. Orła Białego 2, Pałac pod Globusem
  Kiedy: od 01-12-2018 11:00
  do 02-12-2018 11:00
  Cena: od 15,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:724 946 000
  E-mail:karolina@szpak.info.pl

  12. Festiwal Komedii SZPAK - z myślą o najmłodszych widzach, czyli BAJKI IMPROWIZOWANE

  Dosłownie kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia 12. Festiwalu Komedii SZPAK. W programie imprezy jest m.in. kabaret oraz stand-up, ale... nie zapominamy też o atrakcjach dla najmłodszych :)
   
  Dedykowane im są BAJKI IMPROWIZOWANE. To spektakle inne niż te, które możemy oglądać na co dzień. Znany jest tylko motyw przewodni, ale o tym co dokładnie się wydarzy decydują widzowie. Za każdym razem historia może potoczyć się w zupełnie innym kierunku!
   
   

   

  SZPACZEK DLA DZIECI: 'Bajkotworek' 

  • 1 grudnia, godz. 11:00 w szczecińskim Pałacu pod Globusem
  Czy wiecie, skąd się biorą bajki? Kto zsyła ciekawe pomysły Pisarzom i Poetom? To mały skrzat o imieniu Bajkotworek.Zna wszystkie bajki na świecie - te, które już istnieją, oraz te, które jeszcze nie
  powstały, bo wszystkie pochodzą z jego przepastnego worka bez dna. Kto spotka Bajkotworka, może liczyć na nową bajkę i świetną zabawę w świecie wyobraźni, bo mały skrzat nikomu swoich opowieści nie odmawia. A jeśli sami też lubicie wymyślać bajki i inne niesamowite historie, koniecznie odwiedźcie Bajkotworka i wraz z nim stwórzcie opowieść, jakiej świat jeszcze nie widział!
   
  Tego jeszcze nie było - aktorzy grają bez scenariusza, wszystkie pomysły pochodzą od Publiczności! Dlatego każdy spektakl Bajkotworka jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Niewiarygodne? Ale prawdziwe! Przekonajcie się o tym koniecznie!
   
   

   

  SZPACZEK dla dzieci: 'Detektyw szkiełko na tropie'

  • 2 grudnia, godz. 11:00 w szczecińskim Pałacu pod Globusem
  Propozycje SZPACZKA są jak dobra bajka Disneya - ubawią się na nich zarówno dzieci jak i ich rodzice. SZPACZEK to doskonały pomysł na weekend dla całej rodziny! Tym razem wspólnie stworzymy improwizowany kryminał dla dzieci! Detektyw Szkiełko szuka złoczyńców, a Wy mu w tym pomożecie! Bajki improwizowane to spektakle  współtworzony przez dzieci! Aktorzy gotowi będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia jest więc spontanicznie tworzona przez najmłodszych widzów i z ich udziałem.
   
  Bajki improwizowane to przede wszystkim praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowe spektakle, które dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!
   

   

   
  Obie bajki zaprezentuje Teatr Improwizacji AFRONT. Zarówno sobotnie jak i niedzielne przedstawienie to nie lada gratka dla dziecięcej wyobraźni. Obowiązują na nie bilety w cenie 15/20 złotych, które można zdobyć za pośrednictwem portalu bilety.fm.
   
  <<< link do biletów w zakładce 'Kup bilet' <<<