Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Jedzenie / picie
  • Szatnia
Gdzie: Katowice
Rynek 10
Kiedy: Godziny do ustalenia
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: do uzgodnienia
Kategoria: Atrakcje na imprezy
E-mail:r.janiszewska@teatrslaski.art.pl

Urodziny w Teatrze Śląskim

Serdecznie zapraszamy na przyjęcie urodzinowe w Teatrze! Oferujemy Wam możliwość zorganizowania dziecięcej imprezy w wyjątkowej, teatralnej atmosferze. Solenizant i jego goście wejdą na scenę i za kulisy, a także odkryją tajemnicze zakątki teatralnej rzeczywistości: stanowisko suflera, rekwizytora i inspicjenta. Umożliwimy dzieciom poznanie takich miejsc jak zapadnie i orkiestron oraz zaprosimy naszych gości do garderoby i magazynu dekoracji. Dzieci będą mogły również wystąpić w roli aktorów i przygotować z nami sceniczne wręczenie urodzinowego tortu solenizantowi! 

 

 

Program imprezy ustalany jest indywidualnie, stosownie do Waszych potrzeb. Urodzinowe zwiedzanie Teatru kosztuje         ok. 300 zł przy liczbie od 10 do 30 osób. Oferta skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. Urodziny  w Teatrze nie obejmują udziału w przedstawieniu.

 

Drodzy rodzice!

Zapraszamy do kontaktu wyłącznie drogą mailową (r.janiszewska@teatrslaski.art.pl). Osoby zajmujące się organizacją urodzin dla Państwa pociech są również odpowiedzialne za inne sprawy w naszym Teatrze i nie zawsze mogą odpowiedzieć od razu. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z Państwem w ciągu trzech dni.