Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Rabka-Zdrój
Orkana 6
Kiedy: Godziny do ustalenia
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: 15,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:18 267 76 48
E-mail:rabcio.teatr@poczta.onet.pl

Teatr Lalek 'RABCIO'

Powstały tuż po II Wojnie Światowej w Rabce - Zdrój przez przedwojenną harcerkę Stanisławę Rączko Teatr Lalek 'Rabcio', to miejsce, które dzieli się z nami swoją lalkarską sztuką do dziś. Wspaniali aktorzy, niesamowite spektakle i atmosfera, która idealnie wprowadza nas w ten bajkowy świat.

 

Do dziś, pod okiem dyrektora Zbigniewa Wójciaka, większość przedstawień tworzona jest tak, by oddać charakter z czasów powstania Teatru. Nie są pomijane także współczesne opowieści, baśnie dla maluchów, a nawet repertuar przybliżający kulturę regionu. Jednakże nic nie pozostaje takie samo, powiew świeżości w Teatrze trwa nieustannie, dlatego nie ma miejsca na monotonię czy znudzenie!

 

Dodatkowo Teatr oferuję nam niesamowicie niską cenę za spektakle, bo jest to zaledwie 15 zł. Bilety dostępne są na godzinę przed spektaklem w kasie, duzi i mali liczeni jednakowo! Proponowane są takie spektakle, jak: Pinokio, Tomcio Paluszek, Tygrys Pietrek, Kiedy króla boli ząb i wiele, wiele innych, znanych nam, lub też przygotowanych do zapoznania się. Gotowi skorzystać i przywiązać się do tego nietypowego Teatru Lalek?

 

 

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spektakle! Dalsze informacje dostępne na stronie: http://www.rabcio.nowotarski.pl/index.html