Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Rabka-Zdrój
  Rynek
  Kiedy: Godziny do ustalenia
  Cena: od 1,00
  do 39,00 zł/osoba
  Kategoria: Parki rozrywki
  Tel:32 258 84 67, 18 267 69 57
  E-mail:park@rabkoland.pl

  Rabkoland

  Rabkoland, czyli uroczy lunapark mieszczący się niedaleko Nowego Sącza w Rabce-Zdroju, jest miejscem prawdziwie przyjaznym rodzinom i pełnym atrakcji dla małych i dorosłych gości. Na jego powierzchni znajduje się kilkadziesiąt zróżnicowanych atrakcji, tym najmniejszy rollercoaster w Europie (uwaga - dorosłym wstęp wzbroniony!) i oryginalne Muzeum Orderu Uśmiechu.

   

  Lunapark w Rabce-Zdroju z lotu ptaka (foto:Rabkoland)

   

  Rodzinna strefa

  Żaden lunapark nie może obejść się bez karuzel i Rabkoland i nie jest wyjątkiem - do dyspozycji mamy diabelski młyn, rollercoastery i klasyczną karuzelę wenecką. Dla fanów wojowników stworzono Viking Coster i Wioskę Wikingów. Nie zabrakło również atrakcji związanych z motoryzacją - udział w polnym wyścigu na Kwiatowym Safari,przejażdżka w Kredkowym Lesie lub uczestnictwo w kontrolowanej kolizji w Formule 2 zachwycą każdego malucha! 

   

  Karuzela Can Can (foto:Rabkoland)

   

  Do atrakcji zaliczają się także służące ochłodzie strzelające gejzery oraz Odwrócony Dom, w którym załamuje się grawitacja i wszystko stoi na głowie. Maluchom z pewnością spodoba się Wesoła Farma - dzięki 32 figurom zwierząt, realistycznym odgłosom zagrody i oprawie muzycznej poznać tu można smak wiejskiego życia. Miłośnicy cyrku z pewnością nie miną obojętnie Cyrku Wielkiego, gdzie zobaczymy popisy akrobatów i klanów, jak również tresowane lwy i słonie... oczywiście w wersji zabawkowej. 

  A to jedynie niektóre z atrakcji, które czekają na Was w Rabkolandzie...

   

  Oryginalnie i zabawnie 

  Rabkoland odróżnia się od innych parków rozrywki kilkoma oryginalnymi pomysłami. Poza wspomnianym wyżej najmniejszym rollercoasterem i unikatową na skalę światową tradycją wręczania dorosłym wytypowanym przez dzieci Orderów Uśmiechu, na terenie lunaparku znajdziemy także Muzeum Rekordów i Osobliwości - jedyną tego rodzaju atrakcję w Polsce. To nietypowe miejsce zapozna nas z rekordami i niezwykłymi dokonaniami takimi jak z najmniejszy rower świata lub największy na świecie damski but.

  Po parku biegnie też bajkowa ścieżka - wędrując nią, zobaczymy aż 250 ruchomych unikatowych figur w pełnej charakteryzacji, które tworzą Teatr Ruchomych Figur - usłyszycie od nich ciekawe opowieści i piosenki. 

   

  Krokodyll Band porwie Was do tańca! (foto:Rabkoland)

   

  Planując wizytę w lunaparku, warto wziąć pod uwagę fakt, że w weekendy odbywają się tutaj pokazy magii i przedstawienia. W stałym repertuarze działa Teatr Magii, w którym podziwiać możemy zaskakujące iluzje i niewytłumaczalne sztuczki, oraz teatr kukiełkowy - tu z kolei poza występami lalek, zobaczyć można zakulisowe działania artystów, a także samemu zostać twórcą kukiełkowego spektaklu. 

   

   

   

  Ze wszystkich atrakcji korzystać można bez limitu w cenie biletu wejściowego.