Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Krynica-Zdrój
Piłsudskiego 2
Kiedy:
Pn. - Pt. 10:00 - 17:00
Sob.10:00 - 17:00
Niedz. 17:00 - 17:00
Wiek: Maluch
Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: od 7,00
do 10,00 zł/osoba
Kategoria: Muzea, zamki i pałace
Tel:693 634 114
E-mail:bajka@muzeum-zabawek.pl

Zamknięte

Muzeum Zabawek 'Bajka' W Krynicy-Zdroju

Miejsce, które nie jest wyłącznie przeznaczone dla dzieci, choć tak właśnie mogłoby się wydawać. Mowa o Muzeum Zabawek 'Bajka' W Krynicy-Zdroju, powstałym w 2010 roku, a znajdującym się w piwnicach Nowych Łazienek Mineralnych. To właśnie tam dorośli mogą zagłębić się we wspomnieniach z dzieciństwa, przypomnieć sobie beztroski czas zabawy i czas bez ogromu obowiązków. Zachęcamy do przyjścia całą rodziną, zabierzcie ze sobą dziadka, babcię, rodziców i ruszajcie w odwiedziny zabawkowej i bajkowej krainy!

 

W Muzeum podziwiać można zabawki od bardzo dawnych czasów, bo aż od starożytności, aż po takie z lat 80-tych XX wieku. Znajdziemy zabawki z bajek, filmów, szopki bożonarodzeniowe, domki dla lalek, militaria chłopięce, zabawki optyczne, samograje, czyli wszystko, czym bawiono się kiedyś, a co nawet używane jest do teraz! Mamy także okazję zobaczyć przedmioty szkolne i mini-klasę sprzed 50 lat!

 

 

 

Poznajmy więc historię tych magicznych przedmiotów, jakie towarzyszą nam od zawsze - na zawsze. Wyobrażacie sobie życie bez zabawek? Zatrzymajmy się na kilka chwil w bajkowym świecie zabawek, pozwólmy sobie na beztroskie wspomnienia!

 

Godziny otwarcia:

Maj - Wrzesień Październik - Kwiecień
9.00 - 18.00 10.00 - 17.00

 

 

Cennik:

Bilet normalny Bilet ulgowy
10 zł 7 zł

 

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania! Dalsze informacje dostępne na stronie: http://www.atrakcjekrynicy.pl/zima/muzeum-zabawek-krynica-zdroj.html