Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Janowiec
  Trzcianki 92
  Kiedy:
  Pn. - Pt. 10:00 - 19:00
  Sob.10:00 - 19:00
  Niedz. 10:00 - 19:00
  Cena: od 1,00
  do 44,00 zł/osoba
  Kategoria: Parki rozrywki
  Tel:503-983-135
  E-mail:kontakt@magiczneogrody.com

  Zamknięte

  Magiczne Ogrody

  Który maluch nie kocha baśni i innych fantastycznych opowieści, w które zgrabnie wplata się magia, a dobro zawsze wygrywa? Wszystkie dzieci są nimi zachwycone, dlatego każde z pewnością chętnie nie tylko wysłucha opowieści, ale też pozwoli przenieść się do niezwykłej krainy pełnej magii, choćby na jeden dzień. Jak to możliwe? To proste! Wystarczy wybrać się do Magicznych Ogrodów w Trzciankach koło Janowca.

   

  Miejsce inne niż wszystkie

  Magiczne Ogrody to niezwykły park tematyczny, oparty na kompletnej baśniowej opowieści, a przy tym zdecydowanie wyróżniający się na tle innych atrakcji. Należy do typu tzw. parków sensorycznych, które oddziałują na wszystkie zmysły, co fantastycznie stymuluje rozwój i wyobraźnię malca. Dlatego Magiczne Ogrody to szczególny rodzaj nauki przez zabawę, nie przypominający nawet coraz popularniejszych muzeów interaktywnych. Tego po prostu trzeba doświadczyć!

   

   

   

  Wyruszcie w magiczną podróż, czyli co znajdziecie na miejscu

  W Ogrodach zwiedzicie tajemnicze krainy, w tym Kuchnię Bulwiaków, Marchewkowe Pole, Krasnoludzki Gród, Kwiatową Dolinę, Smocze Gniazdo czy Wodny Świat, w którym mali goście samodzielnie dokonają eksperymentów z użyciem tej życiodajnej substancji. A miłośników pięknych widoków z pewnością zainteresuje taras Domu Czarodzieja.

  Jednak czym byłaby magiczna kraina bez jej mieszkańców? Maluchy poznają Bulwiaki, Robanki, Wróżki Smużki i sympatyczne Mordole, które z radością powitają ich w swoim domu! Warto odwiedzić też ród Krasnoludów i poznać ich niezwykłe umiejętności władania bronią. Ale, jak wiemy, nie ma dobra bez zła - w końcu tego właśnie uczą nas baśnie. Dlatego na zwiedzających czeka mroczna kraina, zwana Mroczyskiem. Panuje tam klimat grozy i niepokoju. Jednak nie lękajcie się, przecież dobro i tak zawsze zwycięży!

  W Magicznych Ogrodach nawet place zabaw nie przypominają tych znanych nam z innych parków rozrywki - również tutaj maluchy będą musiały wykazać się kreatywnością! Do pozostałych atrakcji należy też przejazd czarodziejską kolejką, który zachwyci uczestników przygody. A wszystko to w otoczeniu zieleni, wielobarwnych kwiatów i szemrzących strumyków. Magiczne Ogrody to idealne miejsce dla szkolnych wycieczek - grupą zajmą się doświadczenia animatorzy, gwarantując dzieciom świetną zabawę!

   

   

  W 2018 roku Magiczne Ogrody zapraszają od 28 kwietnia.