Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1, Antresola
  Kiedy: od 24-02-2016 10:30
  do 26-02-2016 12:00
  Wiek: Przedszkolak
  Cena: 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Umysł
  Tel:32 389 31 09 w. 101
  E-mail:info@becek.pl

  Zwiedzamy królestwa Europy - warsztaty interdyscyplinarne

   

  Niezapomniana przygoda… trzy dni, trzy kraje: Wielka Brytania, Hiszpania, Japonia. Fascynująca wypełniona ciekawostkami i atrakcjami, połączona z nauką podstawowych zwrotów komunikacyjnych w języku z danego kraju konceptualna podróż.

   

  Prowadzenie: Gala Perfekcyjne - kobiety pełne pasji i pomysłów. Ich działalność jest skupiona wokół aktywności w szerokim pojęciu, organizowania: zajęć ruchowych, tanecznych, sportowych, wyjazdów, spotkań hobbistycznych itd... Perfekcyjne do życia i pracy podchodzą kreatywnie, dlatego też w ich ofercie nie brakuje warsztatów kreatywnych tj. plastycznych, kulinarnych, rękodzieła artystycznego, Eco designu itp.

   

  Data: 24-26 lutego,

  godzina: 10.30-12.00,

  wiek uczestników: 4-6 lat,

  cena biletu: 20 zł,

  miejsce: Antresola.

   

  Cena biletów obejmują wszystkie spotkania w ramach jednego bloku warsztatowego. Program dostosowany jest do wieku uczestników.

   

   

   

  Warsztaty odbywają się w ramach XVI Zimowej Feriady Artystycznej - cyklu interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można rozwinąć swoje talenty muzyczne, plastyczne, aktorskie poznać nowych kolegów i koleżanki z bytomskich szkół, a wszystko pod okiem charyzmatycznych prowadzących. Czekamy na osoby w wieku od 4 do 20 lat, zajęcia przygotowane są dla różnych grup wiekowych.