Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 24-06-2018 11:30
  do 24-06-2018 14:30
  Wiek: Przedszkolak
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:71 335 49 49 / 11 / 12
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Zrób Sobie Świat - ŚWIAT V. PODWÓRKO

  24.06.2018 | 11:30 i 13:30 | OGRÓD STAROMIEJSKI 

  Palec do budki! Berek! Pobite gary! Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy! Świat zabaw podwórkowych może być równie fascynujący dla dzieci, jak dla rodziców. Skorzystamy z pogody i wspólnie wyjdziemy na podwórko. Pogramy w klasy, w kapsle, w bule, w chowanego. Sprawdzimy, kto zna więcej gier - dorośli czy dzieci. A na zakończenie - urządzimy rodzinny podwórkowy teatr. 

   

   

  Wyobraź sobie ŚWIAT, w którym wszystko jest możliwe. Tu nie obowiązują prawa fizyki i logiki, nic nie jest tym, czym się wydaje. Kartonowe pudełko staje się statkiem kosmicznym, sznurek - lianą, plastikowa butelka - zamarzniętą kałużą. Dobrze znane przedmioty ożywają i można z nimi porozmawiać. O czym Ci opowiedzą? Dokąd Cię zabiorą? Sam zdecydujesz. Zapraszamy!

  ZRÓB SOBIE ŚWIAT to jedyna w swoim rodzaju teatralna zabawa, która rozgrywa się tu i teraz, a jej przebieg zależy od uczestników - ich pomysłów, wrażliwości i wyobraźni. Przewodniczką po kolejnych światach jest Anna Makowska-Kowalczyk - aktorka - lalkarka, opowiadaczka i mistrzyni improwizacji.

  Drodzy Rodzice i Opiekunowie! 


  Zajęcia ZRÓB SOBIE ŚWIAT nie są warsztatami edukacyjnymi. To swobodna zabawa w przestrzeni, oparta na improwizacji i interakcji z uczestnikami, wykorzystująca elementy storytellingu, teatru formy i performansu. Tematy zajęć sa tylko punktami wyjścia, ich przebieg zależy częściowo od uczestników. Podczas zajęć często wchodzimy w działania ruchowe, zdarza się także, że zwiedzamy teatr. Czasami może być ciemno lub ciasno. Bardzo prosimy zarówno dzieci, jak i dorosłych o wygodny ubiór i obuwie.

   

  Koncepcja i prowadzenie warsztatów: 
  Anna Makowska-Kowalczyk
  Koordynacja: Katarzyna Krajewska

  Rezerwacja miejsc: 
  Biuro Obsługi Widza 71 335 49 49 / 11 / 12 
  widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  Bilety: 15 zł
  Czas trwania: ok. 1 h