Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
  • Szatnia
Miejsce: Palmiarnia Miejska
Gdzie: Gliwice
Fredry 6
Kiedy: od 12-05-2016 08:00
do 31-07-2016 19:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Cena: 5,00 zł/osoba
Kategoria: Wyprawy i odkrycia
Tel:32 231-32-39
E-mail:palmiarnia.rezerwacje@mzuk.pl

Zostań odkrywcą palmiarni!

Jak dobrze znasz Palmiarnię? Jakie tajemnice kryją zakątki naszych pawilonów? Tytuł "odkrywca Palmiarni" otrzyma ten, kto przejdzie przez gliwickie tropiki ze specjalną mapą i prawidłowo odpowie na zadane pytania.

 

 

Zabawa "Zostań odkrywcą Palmiarni" to nowa propozycja dla najmłodszych gości gliwickich tropików. Program skierowany jest do klientów indywidualnych: dzieci w wieku 4-12 lat, które odwiedzają Palmiarnię wraz z opiekunami. - Chcemy, żeby wizyta w naszej Palmiarni była dla dzieci przygodą. Stawiamy więc pytania, na które odpowiedź można znaleźć w pawilonach. Przygotowaliśmy specjalną mapę i dwa poziomy trudności z myślą o młodszych i starszych odkrywcach. - mówi Barbara Trzebińska, zastępca kierownika Palmiarni. 

 

Zabawa rozpoczyna się i kończy w pawilonie wejściowym, przy kasie. Tam na małych odkrywców czekają mapy, które zabiorą dzieci w tajemniczą podróż po tropikach. Pytań jest tyle, ile pawilonów z ekspozycją, więc w każdym z nich można znaleźć odpowiedź na jedną zagadkę. - Szukając odpowiedzi, dzieci na pewno lepiej zapamiętają rośliny i zwierzęta, które u nas zobaczą. Więc ta propozycja ma także wymiar edukacyjny -dodaje Barbara Trzebińska.  Na "odkrywców Palmiarni", którzy znajdą odpowiedź na wszystkie pytania, w kasie czekają drobne upominki!

 

Regulamin dostępny w zakładce Dokumenty.